Sharks juhtis pärast teist kolmandikku juba 3:0, viimasel perioodil tõrjus võitjate väravavaht Steve Shields kümme pealeviset. Sharksi väravad viskasid Ron Stern, Owen Nolan ja Jeff Friesen. Meeskonna kapten Nolan jõudis seerias oma kuuenda väravani.

Blues on liiga ajaloos alles teine põhiturniiri võitnud meeskond, kes peab jääma juba pärast play–offi avaringi pealtvaatajaks. Sharksi järgmine vastane pole põrmugi kergem -- Läänekonverentsis teise asetuse saanud tiitlikaitsja Dallas Stars. Omavahel kohtuvad ka Detroit Red Wings – Colorado Avalanche.

Reuters/EPL

David Robinson võitles kahe eest

NBA play–offi avaringi teises mängus alistas tiitlikaitsja San Antonio Spurs Phoenix Sunsi 85:70 ja viigistas seeria 1:1-le.

Mulluse play–offi väärtuslikema palluri Tim Duncani puudumine seekord Spursi ei häirinud. Kuigi David Robinsoni kaeti sageli kahe mehega, viskas ta 25 punkti ja võttis 15 lauapalli (esimesel poolajal vastavalt 21 ja 13). Spurs tegigi vaheajaks paraja vahe sisse, juhtides 51:37. "Ma ei soovi Timi nii kaua enda kõrvale, kuni mängimine kujutab ta vigasele põlvele uut ohtu," ütles Robinson.

Avery Johnson lisas Spursi arvele 21 punkti ning kaheksa kuu eest uue neeru saanud Sean Elliott 13 punkti ja 10 lauapalli. Duncanit asendanud Samaki Walker kulpis kaheksa viset.

Miami Heat alistas Detroit Pistonsi, kelle liider Grant Hill mängu keskel vigastada sai, vaid 84:82 ja juhib 2:0. Võidukorvi viskas Heati parimana 24 punkti toonud Jamal Mashburn.

Aasta treeneri nimetuse pälvis debütant Doc Rivers, kelle käe all võitis hooaja eel autsaiderite sekka arvatud Orlando Magic 82 mängust pooled.

Reuters/EPL

Tõnisted 28. kohal.

Hyeresi purjeregati esimesel finaalipäeval said Tõnu ja Toomas Tõniste 470-l 31., 24. ja 26. koha ning asuvad kokkuvõttes 28. kohal. "Vahepealne mitmeaastane paus andis täna kõige enam tunda," kommenteeris Toomas Tõniste.

Naiste 470-l lõpetasid Maria Veessaar–Maiki Saaring eilsed sõidud ja asuvad kokkuvõttes 19. kohal. Laseril on Mati Sepp 27. ja Peter Sharashkin 29. kohal.

Kanepi veerandfinaali. Noorte tenniseturniiril Itaalias Salso Maggiores jõudis Kaia Kanepi 6:2, 6:1 võiduga ungarlanna Dorotya Magasi üle veerandfinaali. Mait Künnap alistas teises ringis Stefano Bracchi (Itaalia) 6:2, 6:4.

Vehklemisneiud 9. kohal. USA-s South Bendis lõppenud juunioride ja kadettide vehklemise MM-il sai Eesti naisjuunioride epeekoondis 9. koha. Võitis Venemaa Prantsusmaa ja Poola ees.

Lauatennisemeeskond neljandas kümnes. Lauatennise EM-il Bremenis sai Eesti meeskond 36. koha. Kohamängudes kaotati 1:4 nii Walesile kui Bosniale. Mõlemad võidupunktid tõi Jüri Martin.

Finaalis alistas Rootsi Saksamaa 4:1. Raskusi valmistas rootslastele hoopis poolfinaal, Poolat löödi vaid 4:3. Saksamaa oli 4:1 parem Taanist.

Malejuuniorid järelmatshile. Eesti juunioride malemeistrivõistlustel jagasid esikohta Igor Krupenski, Deniss Kovaljov ja Meelis Kanep, kes selgitavad meistri järelmatshil.

Batistuta Interisse? Itaalia spordileht La Gazzetta dello Sport teatas eile, et Milano Inter soovib pärast hooaja lõppu Fiorentinalt osta Argentiina jalgpallikoondise tähtründajat Gabriel Batistutat. Inter otsib asendust rasket vigastust ravivale Brasiilia tuusale Ronaldole. 31–aastane Batistuta veedab Fiorentinas juba üheksandat hooaega.

Kafelnikov kaotas Moyale. Barcelona tenniseturniiri teises ringis kaotas Jevgeni Kafelnikov (Venemaa, 1) Carlos Moyale (Hispaania) 2:6, 6:7.

Olümpiavõitja Stangassinger loobub. Austria mäesuusataja, Lillehammeri olümpiamängude slaalomi võitja Thomas Stangassinger (34) teatas suurest spordist loobumisest. 15 aastat mäesuusakarussellil tiirelnud mees võitis 1999. aastal slaalomis MK–sarja väikese kristallgloobuse.