Reede, 17. juunil toimunud I Kääriku - Pühajärve jooksul osales 28 jooksusõpra. Distantsi pikkuseks oli 9 km . Start anti Kääriku bussijaamast ning joosti mööda 2003.aasta sügisel valminud Kääriku - Otepää rattateed kuni Pühajärve Puhkekeskuseni, kus oli finiš. Võidu sai Vjatšeslav Košelev ajaga 27.14,2. Teine oli Viljo Emajõe ja kolmas Tarmo Reitsnik. Naistest oli kiireim Kaja Vals ajaga 35.24,6.

Laupäeval, 18. juunil toimunud 10,7 km pikkusel 24. jooksul ümber Pühajärve jõudis finišisse 421 jooksjat, mis on 16 % rohkem kui 2004.aastal. Ka jooksul ümber Pühajärve tuli esimeseks Vjatšeslav Košelev ajaga 33.26,8. Teiseks jooksis end ajaga 34.10,6 Margus Pirksaar, kolmandana lõpetanud Kaupo Tiislär kaotas Pirksaarele 11 sekundiga. Naistest võitis Marge Nõmm ajaga 43.51,2,  mis üldjärjestuses andis 92. koha. Pühajärve jooksu avasid aga tund aega enne põhijooksu starti lapsed, kelle võistlusmaa pikkuseks oli 300 m. Kõik noored lõpetajad, keda oli kokku 134, said magusa ergutusauhinna ning parimatele kuulusid veel eriauhinnad.

Pühapäeval, 19. juunil toimunud II Kekkose Raja Suvejooksul osales 47 huvilist. Taas olid jooksjad Käärikul , et selgitada sarja kokkuvõttes parimad. Jooksumaa pikkuseks oli 14,7 km. Kes Kekkose matkarada talvel läbinud, siis just sellel samal rajal toimus ka seekordne jooks. Esimeseks tuli Otepää esindaja Kalmer Tramm ajaga  49.28 Viljo Emajõe ja Ulvar Pavlovi ees.

Kõik kolm jooksu kokku moodustasid I Jaanijooksu. Tulemuse kõigil kolmel jooksul sai kirja 19 jooksusõpra. Kiireim neist oli Stamina SK esindaja Viljo Emajõe koondajaga 1:57.10.6 . Meeste arvestuses järgnesid Tarmo Reitsnik ja Tauno Hang. Naistest oli sarja kiireim Kaja Vals ajaga 2:27.45,8 (üldarvestuses 7. koht)  Tiiu Müürsepa ja Terje Tomingase ees.  Kõigi kolme jooksu tulemustega saab huviline tutuvuda peakorraldaja Stamina OÜ interneti kodulehel aadressil www.stamina.ee järvejooksude lingi alt!

Järgmisena on kõik järvejooksude sõbrad oodatud 23.juulil toimuvale 34. Standardi Tugitoolijooks ümber Harku järve Registreerida saab samal interneti lehel juba täna.

KALMER TRAMM

Pildil: Vjatšeslav Košelev võidutses reedel ja laupäeval. Foto: Jarek Jõepera/Scanpix