Spurs oli kolmanda veerandi keskel ees 80:67, aga siis suutis Bucks tänu Michael Reddile halvimat vältida. Redd tõusis 36 punktiga teise jõulupüha suurimaks korvikütiks, kahekohalise isikliku skoorini küündisid Milwaukeel kuus mängijat. San Antoniole tõi Tim Duncan 25 punkti ja 12 lauapalli, Tony Parker lisas 24 silma ja 10 söötu. Spurs saisisse 10 kolmest vastaste ühe vastu, kuid lähivisete tabavus jättis koduhallis soovida.

Samal ajal sai Dallas Mavericks oma seitsmenda järjestikuse võidu, olles kodus 97:84 üle Charlotte Bobcatsist. Mavsil on nüüd liiga parimana kirjas 21 võitu ja 7 kaotust. Võitjate resultatiivseim oli Josh Howard 27 punkitiga, Dirk Nowitski lisas 23 silma.

Oma esimese võidu Denver Nuggetsi särgis sai Allen Iverson. Eelmisel nädalal Philadelphia 76ersist üle toodud staar panustas 116:105 paremusse Boston Celticsi üle 28 punkti ja 13 korvisöötu. 28 silma kogus Nuggetsi poolel ka Earl Boykins.

Washington Wizards loopis Memphis Grizzliesele esimesel perioodil 45 punkti, mis tähistas selle hooaja punktirohkeimat veerandit liigas. Wizards võitis liiga nõrgimat lõpuks 115:101.