Valgevenes Vitebskis lõppesid juunioride MM-võistlused rahvusvahelises kabes. Eestit esindasid turniiril Kadi Veski, Konstantin Selli ja Elvia Sõber.

Noormeestest tuli kindlalt esimeseks Andrei Toltškov (Valgevene), kogudes 14 punkti 16 võimalikust. Meister võitis 6 ja viigistas 2 partiid. Teist ja kolmandat kohta jäid võrdselt 11 punktiga jagama hollandlased Pieter Steiljen ja Roel Boomstra. Konstantin Selli kogus 7 punkti ja oli sellega üheksas.

Neidudest kogusid võrdselt 13 punkti Matrjona Nogovitsõna (Venemaa) ja Darja Vedorovitš (Valgevene). Parem koefitsient andis meistritiitli venelannale. Kolmas oli 12 punktiga poolatar Natalia Sadowska. Kadi Veski võitles välja seekord pooled punktid ja jagas sellega 14.- 16. kohta. Elvia Sõber jagas 8 punktiga 17.- 18. kohta, edestab Eesti Kabeliit.