Tallinna Selver alistas neljapäeval Eesti meistrivõistluste esimeses finaalmängus Tartus kohaliku Pere Leiva 3:0 (26, 16, 21). Kolme võiduni peetava seeria järgmine kohtumine peetakse pühapäeval kell 17 Tallinnas Audentese spordihallis.

Avageimis läksid võõrustajad 2:0 ette, kuid seejärel jäädi taha 5:10 ja 8:13. Oliver Venno rünnakutest ning Argo Meresaare auti lennanud pallidest jõudis Pere Leib viigini 16:16 ja läks ettegi 20:18 ja 21:20, seejärel lõi Nunes servi välja ja Austris Stals lõpetas rünnaku autpalliga. Tartlased jõudsid veel kaks korda viigini (24:24, 26:26), kuid kaks viimast punkti teenis Selver. Esmalt lõi Keith Pupart palli maha, seejärel aga blokeeris Venno ründelöögi.

Teises geimis jäid tartlased kiiresti taha 1:7 ja 8:16 ning kaotasid 16:25. Kolmas geim oli tasavägine seisuni 16:16. Puparti rünnakust sai Selver ette 20:18, edasi eksisid mõlemad meeskonna järjest servil. Nunes ründas auti ja Selver juhtis 23:20. Pärast tartlaste mõtlemisaega lõi Ruul blokki, Nunes jättis tartlased veel mängu, kuid Meresaare täpne ründelöök lõpetas geimi 25:21.