Tuulist ja jahedat ilma oli trotsimas 25 kuni 18-aastast võistlejat. Traditsiooniliselt sõideti neljas võistlusklassis.

Võistluspäeva säravaima esituse tegi V16-klassis osalenud Allan Popov, kes võitis kõik kolm sõiduvooru. Popovi aegu ei suutnud lüüa ühegi klassi sõitja. V16-klassi teisel kohal oli Miko-Ove Niinemäe, poodiumi madalaimal astmel seisis Enar-Klaus Kunman.

V18 klassis osales seekord ainult neli noort. Kiireim oli Markus Abram, teiseks tuli Roland Murakas. Võrdselt said punkte Rainer Rohtmets ja Simmo Arendi, kuid kolmanda koha karika sai seekord siiski Rohtmets.

J16-klassi esikolmikusse kuulusid Oliver Heinsoo, Tanel Treiel ja Mirko Kaunis. J18 kiireimad olid Oliver Vilms, Sander Linnaks ja Mihkel Riiman.