Lisaajal vormistas võidu 10 sekundit enne lõppu oma kohtumise ainsad kaks vabaviset tabanud Carlos Boozer, kes lõpetas 22 silma ja 16 lauapalliga. Topeltduubli sai kirja veel Paul Millsap (18 punkti, 10 lauda) ja Williams (25 punkti, 14 söötu). Phoenixil langes kuue veaga välja koguni kolm algviisiklast. Kaotajate resultatiivseim oli Shawn Marion 35 silmaga.

Kolmandat mängu järjest vähemalt tosin lauapalli kogunud 20-aastane Biedrinš kindlustas 8 punkti ja 13 lauast tagasipõrkunud palli noppimisega Warriorsile kuuenda järjestikuse kodumängu võidu. Seekord oldi 107:95 üle Seattle Supersonicsist, kusjuures võitjate poolel sai väljakule vaid seitse meest. Biedrinši kõrval säras teinegi nooruk - 21-aastane Monta Ellis sai kirja oma kahe NBA aasta suurima punktisumma 31 silma. Sonicsile tõi  Ray Allen 34 punkti.

Dallas tegi koguni 21 pallikaotust, aga suutis viimasel veerandil ikkagi Memphis Grizzliesest jagu saada. Kui reede õhtul Memphises oli Mavs võitnud 115:103, siis eile saadi kodus 89:84 võit. Dirk Nowitzki lõpetas 24 punkti ja 13 lauapalliga, Jason Terry loopis sisse oma viis esimest kolmest ja kogus 19 punkti.

Hooaja neljanda võidu võtnud Heat oli Atlantas sealse Hawksi vastu 5.46 enne sireeni taga 65:70. Korvidevaeseks kujunenud neljanda veerandi lõpus, kus viimase nelja ja poole minuti jooksul tehti punkte vaid vabavisetest, suudeti normaalaja otsa saades tabloole saada ikkagi viik 74:74. Lisaminutitel vedas 37 punkti visanud Dwyane Wade Miami 93:88 võidule. Udonis Haslem kogus 21 punkti ja noppis 17 lauapalli. Shaquille O'Neali eemaloleku ajal põhitsentri rolli kandev alonzo Mourning pidi kuue veaga mängust lahkuma.