Suure võidu sai viimases voorus ka teine Bundesliga klubi Leverkuseni Bayer, kes võõrsil sai jagu FC Zürichist 5:0. Kaks väravat lõi Bayeri kasuks venelane Dmitri Bulõkin. Ka Bayeri lennutas võit 9 punktiga alagrupi võitjaks, sest seni 7 punktiga E-alagrupi tabelit juhtinud Moskva Spartak jäi võõrsil 1:2 alla seni punktita olnud FC Toulouse'ile. Grupi kolmas oli suurele kaotusele vaatamata FC Zürich 6 punktiga. Praha Sparta kogus 4 ja FC Toulouse 3 punkti.

G-alagrupi võitjaks ostus Hispaania klubi Getafe 9 punktiga. Viimati alistasid hispaanlased kodus Brüsseli RSC Anderlechti 2:1. 5 punkti kogunud Belgia klubi pääses sellest grupist edasi kolmandana, teine oli 7 punkti noppinud Tottenham Hotspur. AaB Aalborg võitis küll viimases voorus võõrsil Tel Avivi Hapoeli 3:1, kuid kõrgemale neljandast kohast see taanlasi enam ei aidanud.

H-alagrupis võitis kõik neli kohtumist (kaks kodus ja kaks võõrsil) prantslaste Bordeaux' Girondins. Viimati oldi võõrsil üle kreeklaste Panioniosest 3:2, kusjuures esimese 20 minutiga jäädi taha 0:2. Võiduvärava lõi 86. minutil Moimbi. Kreeklaste kaotus päästis eurohooaja Istanbuli Galatsarayle, kes kodus ei suutnud Viin iAustria vastu enamat 0:0 viigist, kuid tõusis siiski Panioniosest mööda. Mõlemad lõpetasid 4 punktiga. Teine oli Helsingborgs IF 7 punktiga.

Alagruppides A, B, C ja D peetakse viimased mängud neljapäeval.