Tulemusi Eestist


KORVPALL

Ajakirja "Sporditäht" ringküsitlus Eesti 1995. aasta parima meeskorvpaluuri selgitamiseks

1. Margus Metstak (BC Kalev) 145 punkti, 2. Martin Müürsepp (BC Kalev) 116, 3. Rauno Pehka (BC Kalev) 109, 4. Sergei Babenko (Markus/BC Kalev) 40, 5. Gert Kullamäe (BC Kalev) 36, 6. Kert Kesküla (KK Baltika) 16, 7. Valmo Kriisa (KK Tartu/BC Kalev) 10, 8. Raoul Suurorg (BC Tallinn) 3, 9.-13. Jaanus Liivak (Markus/KK Tartu), Valdo Lips (BC Tallinn/Markus/KK Baltika), Urmo Soonvald (NMKü/Wiklar), Tair Tenno (BC Tallinn) ja Indrek Varblane (BC Tallinn) 1.

MURDMAASUUSATAMINE

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused

29.02. - 01.03. Vana-Mustamäe Spordikeskuses.

Nooremad tüdrukud. 3 km: 1. Tiia Orutar (Hiiu Põhikool) 12.38, 2. Piret Pormeister (Nõmme Põhikool) 12.42, 3. Maarja Vinkel (Pääsküla Kk.) 12.48; teatesõit 3 x 3 km: 1. Hiiu Põhikool (Tiia Orutar, Angela Sarapuu, Kerri Jürimäe) 37.29, 2. Nõmme Põhikool 42.22, 3. Pääsküla Keskkool 45.04.

Vanemad tüdrukud. 3 km: 1. Marje Hagivang (54. Kk.) 12.01, 2. Liina Org (Nõmme Gümnaasium) 13.40, 3. Evälin Paju (Gustav Adolfi Gümnaasium) 14.40; teatesõit 3 x 3 km: 1. 54. Keskkool (Tiina Tiiderfeld, Evelin Tabur, Marje Hagivang) 41.45, 2. 20. Keskkool 43.37, 3. Nõmme Gümnaasium 44.45.

Nooremad poisid. 5 km: 1. Henry Sander 16.37, 2. Eivinas Guzas (mõl. Kivimäe Põhikool) 17.18, 3. Mihhail Lukertshenko (Valdeku Kk.) 17.33; teatesõit 3 x 5 km: 1. Kivimäe Põhikool (Henry Sander, Raul Rannala, Eivinas Guzas) 48.35, 2. Gustav Adolfi Gümnaasium 59.41, 3. Hiiu Põhikool 1:00.09.

Vanemad poisid. 5 km: 1. Ingmar Nurmiste (Tehnikagümnaasium) 15.57, 2. Marko Bremann (44. Kk.) 16.29, 3. Robert Mirski (21. Kk.) 16.32; teatesõit 3 x 5 km: 1. Nõmme Gümnaasium (Toomas Kaares, Margus Jänese, Silver Alamaa) 48.12, 2. 44. Keskkool 50.10, 3. 54. Keskkool 51.18.

KERGEJõUSTIK

Veteranide Balti meistrivõistlused Riias

Mehed. 60 m: 1. Vello Kibe 7,8 (tulemus vanusekoefitsiendi põhjal 6,75), 200 m: 1. Kibe 27,6 (23,55), 800 m: 1. Heino Põldoja 2.21,3 (2.03,2), 60 m tj.: 2. Kalju Jaska 12,5 (9,96), kõrgus: 1. Eduard Tamm 1.00 (2.05), 3. Voldemar Kangilaski 1.50 (1.84), kaugus: 2. Enno Akkel 5.14 (7.28), kolmik: 1. Akkel 10.40 (14.34), 2. Jaska 9.05 (12.84), kuul: 1. Arnold Randma 12.65 (19.47).

Naised. 60 m: 3. Leili Kaas 10,1 (8,12), 800 m: 1. Helgi Sagor 2.45,9 (2.19,96), 3000 m: 2. Sagor 12.02,6 (10.21,5), 60 m tj.: 1. Kaas 12,3 (8,91), kaugus: 1. Kaas 3.94 (6.16), 3. Silvi-Mai Eerma 3.75 (5.37), kuul: 3. Eerma 11.15 (15.56).

HELDUR TUULEMäE

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare