Bologna oli sunnitud esimese time-out'i võtma juba kolmandal minutil, mil tartlased olid juhtima läinud 7:0. Rocki edu kasvas vahepeal suisa 11-punktiliseks, veerandaja lõppedes juhtisid tartlased 17:11.

Teise veerandaja teisel minutil pääses Virtus ühe punktiga juhtima (20:19), kuid pooleteise minuti pärast oli Rock jälle kaheksa silmaga ees (28:20). Poolaja lõpus oli Virtusel mitu head võimalust viigistamiseks, kuid vaheajale mindi siis Rocki eduseisul 30:28.

Kolmanda veerandi kolmandal minutil jõudis Virtus viiginumbriteni 32:32 ning haaras liidriohjad. Rünnakul ridamisi eksimusi teinud Rock leidis end peagi seitsmepunktilisest kaotusseisust (32:39). Seejärel tabas mõõn ka külalismeeskonda ning Marek Doronini viskest asus Rock 4.14 enne veerandaja lõppu juhtima 40:39. Veerandaja võitis sellegipoolest Virtus viie punktiga 49:44.

Kolme minutiga jõudis Rock kaotusseisu vähendada minimaalseks (54:55). Kui mängida oli jäänud pool minutit, oli Rock endiselt taga vaid kahe punktiga taga 64:66. 12 sekundit enne lõppu viigistas Kullamäe 66:66 ning viis kohtumise lisaajale.

Lisaaega alustas paremini Bologna meeskond, kes läks juhtima 70:66. Rock hakkas vahet vähehaaval vähendama ning jõudis 73:73 viiginumbriteni, kui mängida oli jäänud veel 53 sekundit. Viimane rünnak jäi aga Virtusele ning Sharrod Ford lükkas viimasel sekundil sisse Boykinsi ebaõnnestunud viske. Virtus võitis 75:73.