Eesti U-17 jalgpallikoondis kaotas Helsingis Töölo staadionil toimunud sõprusmängu Soome eakaaslastele 0:3. Võõrustajad asusid juhtima juba 6. minutil, kui penalti realiseeris Tim Väyrynen. 63. minutil mängu sekkunud Anti Mäkijärvi viis soomlased kaks minutit hiljem 2:0 juhtima, kuid 79. minutil oli oma võimalus ka Eestil.

Soome kaitsjad tegutseid karistusalas määrustevastaselt Richard Lehti tõkestamisel, kuid Taavi Viikna ei suutnud penaltit realiseerida. Minut hiljem lõid väljakuperemehed Mäkijärvi tabamusest seisuks 3:0.

Eesti koondis: Sander Jenk, Bert Klemmer, Artur Pikk (Frank-Leander Saunanen 46), Taavi Viikna, Sander Mikk, Martin Ustaal (Hannes Anier 41), Andreas Raudsepp, Karl-Eerik Luigend (Valjo Kütt 70), Richard Leht, Krister-Kaspar Rannamaa (Trevor Elhi 60), Dmitri Knjazev (Ivo-Henri Pikkor 41).