Teine poolfinaal algab öösel kell 04:30 ja seal on vastamisisuurfavoriit Kanada ja senine suurim üllataja Slovakkia, kes võitisveerandfinaalis tiitlikaitsjat Rootsit.

Mängu käik:

Ryan Malone viib juba teises minutil ameeriklased 1:0 juhtima. Neli minutit hiljem lõi Zach Parise 2:0. Veel kolm minutit edasi ja Toni Lydman viib ameeriklased juba 3:0 juhtima!

Kümnendaks minutiks on seis juba 4:0, värava viskab Patrick Kane. Soomlased vahetavad väravavahte: Kiprusoffi asemele tuleb Backström.

Uskumatu - 13. minutiks on ameeriklaste edu 6:0! Skoori teevad Patrick Kane ja Paul Stastny.

Avakolmandik lõpebki seisul 6:0.

Teisel kolmandikajal ühtegi väravat ei sünni.

Ameeriklased vahetavad nullimängu teinud Ryan Milleri 48. minutil välja Tim Thomasega. 54. minutil lööb Antti Miettinen soomlaste auvärava. Seisuga 6:1 ka kohtumine lõppes.