Valiti korvpallihooaja 2006/2007 parimad


Hooaja parimate valimisel võeti arvesse treenerite, fännide ja ajakirjanike arvamust, kirjutab www.basket.ee

Parimaks meeskorvpalluriks valiti Tallinna BC Kalev-Cramo pallur Valmo Kriisa. Parima naiskorvpalluri au pälvis Merike Anderson, kes esindas sel hooajal nii Tartu Ülikool Markoflexi kui ka Poola tippklubi Lotus Gdynia.

SEB Korvpalli Meistriliiga tähtede viisik: Valmo Kriisa / Tallinna BC Kalev-Cramo, Tanel Tein / TÜ-Rock, Gert Kullamäe / Tartu Ülikool-Rock, Kristjan Kangur / Tallinna BC Kalev-Cramo, Travis Reed / Tallinna BC Kalev-Cramo

SEB Korvpalli Meistriliiga kasulikum mängija - Travis Reed / Tallinna BC Kalev-Cramo

SEB Korvpalli Meistriliiga parim treener - Veselin Matic / Tallinna BC Kalev-Cramo

SEB Korvpalli Meistriliiga parim noormängija (sündinud 1987. a ja hiljem) - Sten-Timmu Sokk / Dalkia-Nybit
 

Naiste Korvpalli Meistriliiga tähtede viisik: Kati Rausberg / Audentes, Merike Anderson / Tartu Ülikool-Makrofleks, Gerly Kostla / Tallinna Ülikool-AJ Tooted, Viive-Kai Rebane / Audentes, Kerdu Arbet / Mereakadeemia-Pirita

Naiste Korvpalli Meistriliiga kasulikum mängija - Kati Rausberg / Audentes

Naiste Korvpalli Meistriliiga parim treener - Jaanus Levkoi / Audentes

Naiste Korvpalli Meistriliiga parim noormängija (sündinud 1987. a ja hiljem) - Kati Rausberg / Audentes

Paremad noorte treenerid
Noormeeste treenerid
1. Mait Käbin / Korvpalliklubi Pärnu, 2. Jaak Karp / Rapla Korvpallikool, 3. Mart Uuehendrik / Tiit Soku Korvpallikool
Neidude treenerid
1. Jaanus Levkoi / Audentese Spordiklubi, 2. Maia Dorbek / Siili Palliklubi, 3. Tiiu Kosk / Rapla Korvpallikool

Paremad noormängijad
Noormehed

U-20: 1. Ivar Tulit / Tiit Soku Korvpallikool, 2. , 3.

A-klass: 1. Sten-Timmu Sokk / Tiit Soku Korvpallikool, 2. , 3.

B1-klass: 1. Martin Dorbek / Siili Palliklubi, 2. , 3.

B2-klass: 1. Rannar Raap / Korvpalliklubi Pärnu, 2. , 3.

C1-klass: 1. Mats Meimer / Tiit Soku Korvpallikool, 2. , 3.

C2-klass: 1.Henno Meidla / Rapla Korvpallikool, 2. , 3.

Neiud:

A-klass: 1. Pirgit Püü / Rapla Korvpallikool, 2. , 3.

B-klass: 1. Janett Perv / Siili Palliklubi, 2. , 3.

C1-klass: 1. Jekaterina Tsõtsa / LKK Kalev, 2. , 3.

C2-klass: 1. Janeli Lilleallik / Korvpalliklubi Taba 89, 2. , 3.

BASKET.EE

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare