Eeloleval laupäeval Tartus Eesti meistri Tartu Ülikool/Rockiga SEB Balti liiga raames rammu katsuv Kaunase Žalgiris ei suuda Euroliigas kuidagi võitude arvet avada. Alagrupiturniiri esimeses ringi viimases voorus võõrustati neljapäeval 4707 pealtvaataja ees Regal FC Barcelonat ning kaotati viies mäng jutti, seekord 60:75.

Hispaania klubi spurtis juba esimesel veerandajal ette 23:14. Poolajaks õnnestus Kaunase meeskonnal vahet küll kolme punkti võrra vähendada (32:38), kuid kolmandal veerandajal kaotati kõik kuhjaga tagasi – 48:64. Lõpuks jäi vastaseid lahutama 15 punkti.

Žalgirise kasuks viskasid punkte vaid kuus meest: Loren Woods 18, Paulius Jankunas 17, Jonas Maciulis 12, Mantas Kalnietis 7, Zygimantas Janavičius 4 ja Dainius Šalenga 2. Kataloonia klubi poolel oli skoorikasvatajaid koguni 10, edukaimana viskas Jaka Laković 22 punkti. Barcelona võitis ka lauas (40:36), kaugvisetest teeniti 24 punkti võõrustajate 9 vastu.