Euroliigas kõik senised seitse mängu kaotanud Kaunase Žalgiris avas lõpuks ometi võiduarve, kui neljapäeval mängiti kodus üle Sopoti Asseco Prokom 79:68. Leedu meeskond võitis esimese veerandaja 23:17 ja oli poolajaks ees 37:35. Kolmanda veerandajaga rebiti vahe üheksale punktile (63:54) ning viimase kümne minutiga suurendati seda veel kahe punkti võrra.

Hea päev oli Paulius Jankunasel, kes viskas 23 punkti, tabades kõik viis lähiviset, viiest kolmesest kolm ja viiest vabavisest neli. Lisaks veel 4 lauapalli. Dainius Šalenga viskas 20, Jonas Mačiulis 11 punkti. Lauas rabeles innukalt ainsa leegionärina Žalgirise koosseisu jäänud Loren Woods, saades kätte 14 palli. Esimeses ringis Žalgirisest 65:60 jagu saanud Poola klubi parim oli Patrick Burke 18 punkti ja 20 lauapalliga.

Euroliiga ainus võiduta meeskond on nüüd A-alagrupis mängiv Le Mans Sarthe Basket, kes kaheksanda kaotuse sai neljapäeval kodus Tel Avivi Maccabi Electralt 73:87.