Üleeile õhtul peetud mängus juhtisid leedulased poolajaks 28:24. Teisel poolajal haaras Beobanka juhtohjad. Et serblased vajasid normaalajal vähemalt 13–punktilist võitu, tuli neil riskida. Îalgiris säilitas rahu ja läks uuesti juhtima, hea kaitsemäng tõi koha järgmises ringis. Võitjaile tõi Saulius ·tombergas 17, Franjo Arapovic 15 ja Dainius Adomaitis 11 punkti.

Teine Kaleviga ühes alagrupis mänginud meeskond Villeurbanne’i ASVEL üllatas Milanos 70:62 (32:33) võiduga Stefaneli üle. Prantslased jäid kõige napimalt poolfinaali ukse taha, sest olid kodus kaotanud 58:67.

Venemaa klubide omavahelises heitluses lõi BC Samara Saraatovi AvtodoroÏnikut 110:89, kahe mängu kokkuvõttes läksid edasi avakohtumises 92:65 peale jäänud saraatovlased.

Wroclawi Slask suutis kodus Ateena Panathinaikoselt välja võidelda viigi 61:61, Kreekas oli selle sarja suurfavoriit võitnud 82:58. Huvitav tähelepanek: Panathinaikos ja AvtodoroÏnik mängisid ühes alagrupis (H), palju ei puudunud, et poolfinaali jõudnuks ka kaks C–grupi meeskonda.

Jätkatakse 24. ja 31. märtsil. Kohtuvad Panathinaikos – Stefanel ja Îalgiris – AvtodoroÏnik, kodus alustab esimesena toodud klubi. Finaal peetakse 14. aprillil Belgradis.