Telli teravamad päevauudised oma postkasti! Tellima!

PÄEVALEHE ARHIIVIST: Ameerikas elav eestlane, kes teeb hullust ideest rahapaja


Mõni kuu pärast intervjuu ilmumist, 2004. aasta suvel, külastas Steve Jürvetson teistkordselt oma vanemate sünnimaad ja leidis veel kord aega Eesti Päevalehe ajakirjanikega kohtuda. Tollest kohtumisest pärineb ka see fotojäädvustus.
Mõni kuu pärast intervjuu ilmumist, 2004. aasta suvel, külastas Steve Jürvetson teistkordselt oma vanemate sünnimaad ja leidis veel kord aega Eesti Päevalehe ajakirjanikega kohtuda. Tollest kohtumisest pärineb ka see fotojäädvustus.Foto: Rauno Volmar

Eesti juurtega Silicon Valley superstaar Steve Jürvetson teatas äsja, et loobub ahistamissüüdistuste tõttu partneri staatusest investeerimisfirmas Draper Fisher Jurvetson ja lahkub ka Elon Muski ettevõtete Tesla ja SpaceX nõukogudest.

Eestis oli Jürvetson praktiliselt tundmatu kuni 2004. aasta märtsini, mil Eesti Päevalehes ilmus Toivo Tänavsuu tehtud intervjuu. Toona ütles Jürvetson, et ei välista tulevikus Eestisse kolimist. Ehk juhtub see nüüd, kui USA-s on mitmed uksed Jürvetsoni jaoks ahistamissüüdistuse tõttu vähemalt ajutiselt sulgunud?

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: