Link kopeeritud!

Aimar Altosaar: Naised köögis ei suuda kõiki hingekriipivaid teemasid lahti laulda, arvamusfestival jäägu neile konkurentsi pakkuma

 (37)
Naised Köögis Eesti Rahva Muuseumis
Naised Köögis Eesti Rahva MuuseumisFoto: Anni Õnneleid

Arvamusfestival on vabakondlik algatus, mis kestab täpselt seni, kui selle vastu on huvi.

Neid kohti, kus vabas Eestis on võimalik oma mõtteid väljendada ja põnevate teemade üle arutleda, on õnneks palju ning kindlasti tuleb neid juurdegi.

Eestlastele meeldib suvepäevadel kusagil ringi patseerida, sõpradega kokku saada, uusi tutvusi leida ning kui vahepeal saab ka oma mõttetööd ärgitada, siis on kõik ju hästi. Mõned festivalid on õlle- ja napsusuunas kaldu, teised valju rock-muusika, kolmandad vaiksema muusika või teatrietenduste kallakuga, kuid neid avalikke üritusi, kus saab ka ühiskonna probleeme lahata, pole väga palju.

Menubänd "Naised Köögis" ei suuda ka kõiki hingekriipivaid aktuaalseid teemasid lahti laulda. Arvamusfestival võiks jääda neljale tublile naisele tervet konkurentsi pakkuma!

Eesti Päevaleht tegi oma tänases juhtkirjas ettepaneku jätta järgmisel aastal arvamusfestival korraldamata, et näha, kui suur nõudlus selle ürituse järele on ning leida aega üritusel uus hingamine anda.


Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare