Link kopeeritud!

AIN SEPPIK: Tarand ründas Vähi isikut

 (92)
AIN SEPPIK: Tarand ründas Vähi isikut
Henrik Ilves

Keskerakonna tipp-poliitik Ain Seppik avaldas arvamust, et Kaarel Tarand kirjutas oma täna ilmunud artikli mitte kui ajakirjanik, vaid kui inimene, kes väljendab oma seisukohta, mis tegelikult kujutas endast lihtsalt Tiit Vähi sõimamist.

„Igasuguses vaidluses ei ole korrektne vastaspoolt sõimata, vaid oponendi argumente analüüsida. Osalt on Tarandil õigus, kuid samas on paljuski õigus ka Vähil,“ rääkis Seppik Päevaleht Online’ile.

„Asi on ilmselt selles, et nad vaatavad asju erinevatest punktidest ning erineva elukogemuse seisukohalt. Minu meelest ei tea Tarand Venemaal äri ajamisest mitte midagi,“ lisas ta.

„Tarand lihtsalt lahmib siinkohal ning see on suunatud isikliku rünnakuna Vähi ja tema väljaütlemise vastu, mitte konktreetsete ideede vastu,“ jätkas Seppik.

Mis puutub Eesti valitsusse, siis on selge, et maailma majanduses on kriis ning kõik valitsused on hädas.

Seppiku hinnangul on Eesti majanduskliima üldiselt hea, eriti kui võrrelda Venemaaga, kuid ammu enne majanduskriisi tehtud valitsuse poolsed avaldused nagu näiteks, et transiiti pole meile enam vaja, ei mõjunud kahtlemata äri tegemisele ning majanduskliimale hästi.

„Meie praeguse valitsuse viga on see, et ühtegi tehtud viga ei tunnistata,“ lisas ta.

Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare