Link kopeeritud!

Arto Aasa vastulase Kaljulaidi blufile: Keskerakond ehitab valede ja hirmutamisega venekeelses inforuumis paralleelmaailma

 (66)

Raimond Kaljulaid Fecebookis
Raimond Kaljulaid FecebookisFoto: Kuvatõmmis Facebookist

Keskerakonna tagatoamehe Raimond Kaljulaidi reklaam on järjekordne näide, kuidas Keskerakond ehitab valede ja hirmutamisega venekeelses inforuumis oma paralleelmaailma.

Reformierakonna plaan on eestikeelse õppe alustamine lasteaiast. Üleminek sellele ei ole vene lasteaedade sulgemine, vaid lastele hea eesti keele oskuse andmine.

Jah, Reformierakond ei toeta Keskerakonna plaani jagada kodakondsust eesti keelt ja põhiseadust tundmata. Aga Eesti põhiseadus ei luba võtta mittekodanikelt hääleõigust kohalike valimistel ja siingi Kaljulaid luiskab.

Mõlemad Kaljulaiu väited on väljamõeldised, mille ainus eesmärk on oma valijate mobiliseerimine hirmutamise teel. Selline käitumine on ebasiiras ainuüksi seetõttu, et eestikeelses meediaruumis kasutakse hoopis teisi sõnumeid.

See ongi see julgeolekurisk, millest me räägime - Keskerakond taotleb vene koolidele erandeid ja hirmutab eesti keelega vene lasteaialaste vanemaid sel samal eesmärgil, et saaks hoida eestlased ja venelased eraldi inforuumides, et neile siis mõõdetundetult valetada.

Võida reis Toscanasse Arvamus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare