Haritlased 97

                 


Eesti Põllumajandusülikooli lõpetajad

Agronoomia: Arvo Aller, Armin Alt, Vjatsheslav Jeremejev, Ivo Jõgiste, Rivo Keerd, Eve Külmallik, Vahur Lilleste, Margus Marrandi, Reelika Marrandi, Monika Plaser, Katrin Põlluste, Raili Rahurand, Hirvo Rannu, Ardi Salus, Liina Talgre, Reet Träss, Neeme Univer

Aiandus: Liina Arus, Ulvi Ermel, Katrin Kenk, Taavo Kirs (kiitusega), Ester Kukk, Riina Kurs, Natalja Lobossok, Piret Loit, Martti Pietilä, Jaanika Pihla, Ave Pikas, Riina Reinmets, Liisa Ruukel, Mihkel Saar, Ene Suuvere, Eha Shvilponis, Hardi Tamm, Agra Univer

Kodumajandus: Kersti Vilt

Agronoomia (kaugõpe): Maili Keskoja, Marge Starast

Põllumajanduse ökonoomika ja ettevõtlus: Nadezda Gradova, Tatjana Iljashenko, Toomas Jänes, Janno Luts, Harri Reimand, Raimond Russak, Airi Sarap, Heli Siimson, Dmitri Shtõkov, Alar Türk, Nikolai Vassiljev

Põllumajanduse ökonoomika ja juhtimine (kaugõpe): Reet Birnbaum, Vello Klampe, Niina Türk

Põllumajandusraamatupidamine ja rahandus: Kätlin Dashkova, Annika Kallasmaa, Janika Kangro, Karmen Kangro (kiitusega), Aire Karhu, Piret Kork, Kaido Kõrvel, Merle Muru (kiitusega), Astra Orastu (kiitusega), Margus Ruusmaa, Kirsti Sülla (kiitusega), Triin Tampere, Signe Varbhein, Kristi Vassil

Põllumajandusraamatupidamine ja -analüüs (kaugõpe): Kert Jõeleht, Ingrid Kampus, Tiia Kovalevski, Hele Moor, Marge Raal, Maritta Talv

Loomakasvatus: Riina Eensalu, Liina Ivanova (kiitusega), Anu Kull, Alar Kõre, Ene Pungar, Tiit Reinberg, Kairi Resik, Meelis Robam, Katrin Sirman, Liia Taaler (kiitusega), Tiit Trepp

Loomakasvatus (kaugõpe): Elmo Medar

Metsamajandus: Romet Jürgenson, Urmas Koljat, Kurmet Kuldnokk, Janika Kärsin, Indrek Laas, Jaak Laiuste, Tanel Menning, Aivi Miilits, Sulev Nurme, Anu Pastik, Ivika Sääro, Taavi Tuvike, Andres Uus

Metsamajandus (kaugõpe): Kalev Keridan, Janek Kukk, Rainer Naggel, Ants Narits

Metsatööstus: Omar Kikas, Priit Koha, Margus Kütt, Margus Lambing, Urmo Lamp, Virko Lepmets, Urmas Liivak, Martin Linke, Jan Paeorg, Ain Raal, Tanel Tuuleveski, Aimar Varula

Põllumajandusenergeetika: Toomas Luigla, Argo Normak, Jan Vilumaa

Konstruktor: Jaanus Allas, Margus Malla

Põllumajanduse mehhaniseerimine: Alo Ivask, Viktor-Sven Kasemaa, Tiit Kihulane, Agu Konrad, Marek Kõbu, Tarmo Kärgets, Jaak Käämer, Aivar Nurmsalu, Rene Pihlak, Ray Põder, Allar Raidvee, Aleksandr Rjabtshikov, ülar Roose, Allan Stokkeby, Andre Tammur, Mikk Telgmaa, Janek Tuulmees, Kaido Uljas, Janno Vahter, Arnold Villers

Põllumajanduse mehhaniseerimine (kaugõpe): Päär Altroff, Kalju Kisand, Ago Kokser, üllar Padari, Meelis Tomberg

Maastikuarhitektuur: Urve Sinijärv

Maaehitus: Valeri Aleksandrov, Alger Ers, Kuldar Ilus, Alar Jõgi, Indrek Klampe, Meelis Kombo, Kaidu Kontkar, Kaido Kuusik, Jan Minski, Kalle Mölder, Andres Nurk, Veikko Parksepp, Mart Sibul (kiitusega), Kaido Somelar

Veemajandus: Andres Aruhein, Janno Erm, Caius Hendrikson, Priit Juurmann, Järve, Tarmo Ladva, Tiiu Lõbus, Allan Malva, Erkki Metsa, Herki Sepp, Siret Somelar, Meelis Tammekunn, Rainer Vainola

Maamõõtmine: Iika Animägi, Margus Kirsh, Kristiina Krasilnikova, Andres Kärk, Margot Marjak, Maanus Ringo, Jana Rumask, Veiko Toomeoja, Ene Antik, Raul Ermus, Jaan Kangur, Neeme Kaurov, Rein Kilgi, Aly Kirilova, Hannes Kuht, Priit Kuus, Marek Maaring, Tuuli Pedastsaar, Karin Perv, Pelle Raid, Toomas Reimus, Kalle Rohtmets, Andro Roosileht, Martin Sepp, Arvo Vahtra

Lihatehnoloogia: Aavo Bollverk, Heiki Hint, Kaido Kallemets, ülo Karpov, Toomas Kaup, Meelis Maks, Marge Metsoja, Tiina Mällo, Rein Remmelg, Marek Tepper, Kaupo Tiitus

Piimatehnoloogia: Andrei Balagurov, Hille Beljäev, Ivar Espenberg (kiitusega), Margit Kirk, Margus Kupp, Viljar Kõks, Heiki Liivat, Anu Lukken, Stanislav Mihkels, Karin Orr, Reinart Ott, Mari Pangsep (kiitusega), Tiit Penjam, Sven Puusepp

Veterinaarmeditsiin: Matti Timo Estola, Anzelika Gordin, Jussi Matias Hyvönen, Tõnu Järveots (kiitusega), Marina Kalpus, Elo Klaus, Andres Kontse, Ave Kupper, Meelis Kuur, Raivo Mogilnõi, Paul Fridtjoff Mõtsküla (kiitusega), Allan Mõttus, Reena Nuiamäe, Toomas Orro (kiitusega), Helena Randoja, Meelis Reimaa, Janne Sikk, Aet Sillaste, Katrin Sutt, Liilia Tali, Aleksei Tutshin, Tiina Uus, Kadi Vahelaid, Villu Värv

Logi sisse

Logi sisse kasutades oma
Facebooki, Twitteri või Google'i kontot või e-posti aadressi.


Registreeritud (0) Anonüümne (0)
Jäta kommentaar
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Karikatuurid