Link kopeeritud!

Iivi Anna Masso pettumusest tulvil hüvastijätukiri: piir tuli vastu, kui lähedalt liikvele saadetud laim jõudis rahvusvahelisele areenile

 (179)
Iivi Anna Masso pettumusest tulvil hüvastijätukiri: piir tuli vastu, kui lähedalt liikvele saadetud laim jõudis rahvusvahelisele areenile
Foto: Andres Putting

Riigipea eksnõunik Iivi Anna Masso kirjutas oma FB lehele lakoonilise ja selge põhjenduse, miks tal ei olnud enam vaimset ruumi Kadriorus töötamiseks.

"Tahan tänada kõiki teid, kes olete viimastel päevadel toetanud, julgustanud ja osutanud solidaarsust. Läinud esmaspäeval kaotasin lootuse, et Eestist saab minu eluajal midagi Põhjamaade taolist.

Toimetajate küsimustele muutuse põhjustest ma pole vastanud, ega mul olegi vastust.

Selge on, et kära tviidi ümber on vaid tilgake ammu voolanud jões, ehkki käepärane võimalus neile, kes võimalust ootasid. Taga on enam kui kaks põnevat ja sisutihedat tööaastat, millest saadud teadmisi-kogemusi ei oleks olnud võimalik saada kusagilt mujalt. Ka selle eest olen tänulik. Selle tee lõpp algas aga juba enam kui aasta eest, enne, kui keegi pani liikvele valelikud kuulujutud, mida eesti meedia otsustas sosinate tõepärasust kontrollimata võimendada. Järgisin kantselei PR-nõuniku nõuandeid, vaikisin.

Minu piir tuli vastu, kui lähedalt liikvele saadetud laim jõudis rahvusvahelisele areenile, ja samas mu koduõuele. Ükski töökoht ei saa olla nii tähtis, et selle hoidmiseks lasta end lõputult laimata, oma peret oma koduõuel mõnitada. Loodan, et eestlaste seletamatu vaen ja lintshimishimu oma inimeste vastu ei saa meie rahvale saatuslikuks. Üks infosõja lahing on meil oma meedia abiga jälle kaotatud, sellest on kahju. Seda kõrgemalt hindan teid, kes vaenamistega kaasa ei lähe.

Samal teemal:

Ja veel olen tänulik, et sain töötada selliste toredate ja tarkade inimestega nagu Piret Pert, Rika Margat, Mall Gramberg, Margus Laidre, Heli Suvi, Erki Holmberg, Villu Kask ja mõnedki teised.

Aitäh."

Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare