Link kopeeritud!

Indrek Tarand valimisdebatist: Helmel oli kõige parem lips, Mikseril kõige ilusamad prillid ja üks hea repliik puusuuskadest

 (62)
Debatt Tarand vs Sõtnik
Debatt Tarand vs SõtnikFoto: Eero Vabamägi

Helmel oli kõige parem lips, ansambli Hübriid aegadest. Ja muidugi jutt fosforiidist...Mikseril olid kõige ilusamad prillid ja üks hea repliik Savisaare talendist ja puusuuskadest.

Siiski on isegi poolsurnud Savisaar oma pesamunast karismaatilisem. Mis sest, et Mikser räägib kiirusega nagu hoiataks ta ravimireklaamis kõrvaltoimete eest.

Rõivas oli kõige hädisem, kõik teised muudkui valetasivad tema ümber. Hea oli ta pakkudes treenitud nippi, et Savisaar mõistaks hukka vene invasiooni Ukrainas. Kahjuks ei tulnud linnapeale meelde nimi Merkel ja prantsuse presidendi nime hääldus...

Herkel ületas ennast ja ei olnud nii flegma kui tavaliselt. Parts oli nagu Juhan ikka, pisut paremale kaldu.

Tegelikult ei peaks neist keegi valitsust moodustama, on paremaid tegijaid. Aga igaüks peale Savisaare, Helme ja Rõiva saaks mõistagi selle tööga parema puudusel hakkama.

Saatejuhid olid enam vähem, välja arvatud Andres Kuusk kohe alguses, mil ta lausus, et tulemas on aasta oodatuim telesaade.

Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare