Link kopeeritud!

Jaak Madison: massimeedia kajastab meie meeleavaldusel Tarandiga toimunut absoluutselt valesti

 (268)
Jaak Madison: massimeedia kajastab meie meeleavaldusel Tarandiga toimunut absoluutselt valesti
Foto: Kaader videost

Massimeedia kajastab absoluutselt valesti, kuidas tänasel migratsioonileppe vastasel meeleavaldusel olevat sügavalt lugupeetud ja austatud Euroopa Parlamendi liige, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esindaja Indrek Tarand saanud peksa.

Kuidas oli asi tegelikult? Indrek Tarand, olles välisel hinnangul joobetunnustega, hüppas lavale, kiskus füüsilist jõudu kasutades enda kätte mikrofoni, takistas seaduslikult korraldatud avaliku koosoleku pidamist ning hakkas räuskama.

Selline teguviis on karistatav rahalise trahvi või kuni aastase vangistusega. Sellekohase avalduse tegime politseisse, kuna tema teoga tekitati lisaks ka erakonnale kahju, lõhkudes mikrofoni.

Süüteo takistamiseks eemaldas rahvas Indrek Tarandi lavalt, kust ta viidi eemale. Eemal oli ka politsei mitme patrulliga ning mingitki probleemi ei nähtud.

Selline olukord, kus inimestel on vaja tulla massiliselt meelt avaldama, näitab meie klikipoliitikute pikaajalist ignorantsust ja vastu töötamist ühiskonna huvidele. Kui järjepidevalt viiakse ellu poliitikat, mis kahjustab meie riiklikke ja rahvuslikke huve, siis lõpuks viimases hädas ei jäägi inimestel muud üle, kui tulla avalikult välja protestima.

Eesti rahva valulävi on niigi kõrge, kuid nüüd on kätte jõudnud aeg, kus enam seda kannatada ei saa.

Delfi video Indrek Tarandi "käekäigust" piketil:


Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare