Link kopeeritud!

Liisa Oviir: maskid langevad! Reformierakond andis riigikogus hääled EKREle

 (193)
Liisa Oviir: maskid langevad! Reformierakond andis riigikogus hääled EKREle
Foto: Raul Mee

Eiki Nestor uueks perioodiks riigikogu esimeheks valitud! Õnnitlused! Ja huvitava faktina- kui Vabaerakond loobus hääletamast, siis Reformierakond andis hääled in corpore EKREle.

Maskide langemise aeg? Sisemistes küsimustes on Reformierakond lõhki, aga kui küsimus on plaani pidamises EKREga, ollakse jätkuvasti ühtsed.

Kuigi Riigikogu juhatuse valimised on salajased, on hääletustulemused kõnekad. Kui mitte kõik, siis valdav enamik end liberaalidena defineerivatest Reformierakonna parlamendisaadikutest soovis Riigikogu esimeheks Henn Põlluaasa, kelle arvates "on triibulised valimisnimekirjad hull ja äärmuslik idee, mis alandab inimesi" või "võiks riik anda raha homoseksuaalsete inimeste muutmiseks heteroteks" või "naistevastase vägivalla konventsiooni ratifitseerimine tähendab sõda normaalsele ühiskonnale ja räiget vägivalda terve mõistuse vastu."

Või kes nõudis veel paar aastat tagasi Valdo Randpere kui topeltkodakondsust omava inimese väljaviskamist riigikogust. Valdo, hääletasid täna selle poolt?

Varivalitsus