Link kopeeritud!

Oravaparteilane: härra Repinski pole ju mõni kitsekarjus. Ta kaitseb daame, pooldab küüditamist ja teab, et metsa raiumine tekitab lastele allergiat

 (413)
Oravaparteilane: härra Repinski pole ju mõni kitsekarjus. Ta kaitseb daame, pooldab küüditamist ja teab, et metsa raiumine tekitab lastele allergiat
Foto: Delfi/EPL/Kollaaž

Ministri amet ei ole nalja tegemiseks. Ilmselt ei piisa sellest, kui ministriametisse pannakse mõni värvikas kitsekarjus või muidu laheda olemisega sell. Aga härra Repinski pole ju kitsekarjus. Ta on tubli mees, kes oskab Hollandi piimast ja muust kraamist kokku segada eriti mahedat Eestimaist ökojuustu.

Inimesed käivad ülikoolis, õpivad ja õpivad, aga nii lihtsate asjadega ikka hakkama ei saa. Pole meie ministritel vaja ülikoolipinki nühkida. Neil on niigi palju rohkem tarkust.

Lisaks on härra Repinski härrasmees. Ta kaitseb kõiki daame ja annab igaühele, kes neid ahistab, vastu molu. Vähemalt Siret Kotkat kaitstes kolkis ta korralikult erakonnakaaslast Dmitri Dmitrijevit.

Lisaks arvab ta, et ega see maaeluministeeriumi nimi ikka õige asi ole, vaja oleks põllumajanduse ministeeriumi. Aga muidu on ta ikka igati väärikas põllumajanduse ja maaelu minister. Pooldab maaelanikkonna küüditamist, kuna ei kirjutanud alla avaldusele „75 aastat juuniküüditamisest“. See näitab tema iseseisva mõtlemise ja otsustamise võimet. Ülikoolis seda ei õpita.

Tal on palju tarkust. Näiteks teab ta, et lastel on palju allergiat, kuna Ida-Virumaal raiutakse riigimetsa.

Samal teemal:

Lisaks arvab ta, et eurotoetused on suunatud maakleritele ja poliitikutele, kes on maad kokku ostnud. See on tema meelest väga halb. Sellised säravad mõtted ühelt mehelt, kellel pole kõrgemat haridust, aga kes kitsede kõrvalt on õppinud emakeselt maalt, otse loodusest. Milline pastoraalne idüll.

Keskerakond väärib igati oma ministreid.

Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare