Link kopeeritud!

Repliik: Savisaarel jõudu jagub

 (41)

Riho Nagel
Riho NagelFoto: Tiit Blaat

Pikka aega ajakirjanikke vältinud Edgar Savisaar on enne valimisi justkui uue hingamise saanud. Kohtuskäimise kõrvalt on jäänud aega korraldada viimase kahe nädala jooksul vähemalt neli pressikonverentsi, avada valimisliidu büroo ja tutvustada Lindakivi kultuurikeskuses oma liidu programmi.

Ent Savisaare avatus on näiline. Ühelt poolt on arusaadav, et kohtuprotsessi ajal ei saa kohtualune paljudest asjadest rääkida, kuid teisalt vastab Keskerakonna eksjuht valikuliselt ka valimisi puudutavatele küsimustele. Ilmselt saavad kõik aru, et Savisaar kasutab meediat oma huvides ära.

Meedial on huvi tema tegemiste vastu. Ent kuna Savisaarel sisulisi vastuseid napib, tüdineb meedia, tüdinevad lugejad. Otseülekannet enam kergekäeliselt ei tehta. Küsimus on: kas millalgi jõuab kätte aeg, kus pressikonverents peetakse tühjale saalile?

Kuigi Savisaare pressikonverentsid ei täida täielikult informatiivset eesmärki, on vähemalt selgeks saanud, et tema tervis peab kohtupingele vastu ja jõudu jagub enamakski.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare