Link kopeeritud!

SAADA MEILE ARVAMUSLUGU!

 

Hea EPL/Delfi arvamuslugude lugeja, kutsume sind üles ka ise meile arvamuslugusid kirjutama! Selleks panime kokku väikese nõustava abimaterjali.

 

1) Soovid avaldada arvamuslugu Eesti Päevalehes ja/või Delfis?

- Saada artikkel aadressile arvamus@delfi.ee.

- Sellele aadressile saatmisega annate nõusoleku artikli avaldamiseks Eesti Päevalehe ja Delfi ühises arvamusveebis ning teistes kanalites (sh Eesti Päevalehe paberlehes).

- Reeglina avaldame artikli vaid veebiväljaandes, kuid vastavalt võimalustele ja sisule ka paberlehes.

- Sellele aadressile tuleks saata ka kõik kiireloomulised päevakajalised arvamuslood. Kui soovid artikli läbivaatamist samal päeval, tee e-kirjas vastav viide.

 

2) Soovid avaldada arvamuslugu eeltingimusena ka Eesti Päevalehe paberlehes?

- Artiklite avaldamine paberlehes sõltub sellest, kui palju on avaldamisootel teisi artikleid ja kui palju on lehes arvamuskülgi. Konkurents on tihe, seega on sageli leheruum kuni nädalaks-kaheks ette broneeritud.

- Kui soovid, et artikkel ilmuks kindlasti ka paberlehes, saada see aadressile arvamus@epl.ee ning markeeri vastav soov oma kirjas selgesõnaliselt.

- Sellele aadressile saatmisega annate nõusoleku artikli avaldamiseks ka teistes Eesti Päevalehe ja Delfi kanalites (veeb, digileht jms).

 

3) Arvamuslugude avaldamise üldtingimused

- Tüüpilised arvamusartiklid on mahus 2500-6000 tähemärki (tühikutega).

- Eeldame, et meile pakutavad kaastöid ei pakuta samaaegselt ühelegi teisele meediaväljaandele. Kui te olete siiski seda teinud või plaanite teha, palume sellest kindlasti meid koheselt teavitada.

- Toimetus annab kaastööle reeglina tagasisidet nädala jooksul.

- Kui kaastööle ei ole 14 päeva jooksul tagasisidet antud, on toimetus otsustanud seda mitte avaldada.

- Toimetus võib aga ei pruugi kaastöid honoreerida. Kohustume honoreerima vaid arvamuslugusid, mille osas on sõlmitud eelnevalt vastav kokkulepe.

- Toimetus laekunud kaastöid ei tagasta ega retsenseeri.

- Toimetusel on õigus artiklit enne avaldamist selguse, loetavuse ja mahutavuse huvides toimetada ja lühendada, säilitades autori mõtte. Ilma vastava eelkokkuleppeta me artikli toimetatud versiooni autoriga ei kooskõlasta.

- Kui soovid pöörduda toimetuse poole muudes küsimustes kui arvamuslood, saada kiri press@delfi.ee.

- Toimetuse kõik kontaktid leiab siit http://www.ekspressmeedia.ee/kontakt/

- Ekspress Meedia veebilehtede kasutamise jms üldtingimused leiab siit http://www.lehed.ee/conditions-et