Link kopeeritud!

Uued tudengid


Tartu ülikooli vastuvõetud tudengid, III

Majandusteaduskond

Rahvamajandus: Meelis Angerma, Meelis Aunap, Laura Ehrlich, Hedy Hoomatalu, Ingrid Hunt, Kaido Kaarli, Aveli Karja, Tanel Kerstna, Janar Kirn, Pelle Kongo, Liis Kraut, Neeme Kuusik, Kerstin Lepik, Martin Lõoke, Maile Madis, Kädli Moor, Kristi Nassar, Piret Nigols, Maret Nokkur, Ahto Orumets, Elo Parveots, Annemari Päll, Urmo Pärg, Veiko Ratas, Reve Rebane, Martin Ruud, Silver Salla, Kristi Sild, Marin Strandberg, Orsolya Szirko, Oliver Tamm, Silver Tamm, Silver Tammik, Tuuliki Toll, Gerhard Tross, Andreas Türkson, üllar Uibo, Hanna Ukrainski, Lauri õunmaa, Irina Zhdanovitsh

Matemaatikateaduskond

Matemaatika: Taavi Aasma, Maria Ainson, Ahti Akel, Mart Anton, Tõnu Arold, Tiia Arro, Heikko Ellermaa, Alina Ganina, Risto Haavistu, Serle Hanni, üllar Hannus, Egert Hiiekänd, Veikko Hõbemägi, Matti Jagula, Lauri Jesmin, Katrin Kaljula, Maarja Kilter, Riivo Kolka, Marek Kolk, Pille Kool, Evelin Korobova, Rauno Kuus, Guno Köösel, Sven Laur, Leho Lehes, Janno Liivak, Rauno Lind, Tanel Linnas, Kerstin-Oudekki Loone, Imre Lumiste, Jevgeni Lushin, Rain Lõpp, Martin Lõugas, Piret Marran, Silver Meikar, Ago Meister, Henry Melnikov, Marko Murulauk, Ivo Mägi, Oleg Mürk, Airi Neve, Mihkel Nõges, Kalvi Nõmme, Olavi Ottenson, Renee Pajuste, Viljar Parve, Alrik Peets, Rauno Pinsol, Mihkel-Mikelis Putrinsh, Ivika Puusepp, Ranno Raidla, Rando Rannus, Jaana Raudla, Kairi Raudsepp, Aleksander Reitsakas, Raido Ruse, Liisi Ruus, Marko Rändva, Reigo Savolainen, Anne Selart, Aigar Sirel, Svetlana Solopova, Alvar Soome, Risto Tamme, Marti Taremaa, Märt Tikan, Natalia Tomassova, Kristel Tuisk, Margus Tuvikene, Alo Vallikivi, Randel Veerits, Kerli Viidebaum, Erkki Viks, Taavi Vähk, Maarja ülper

Matemaatika (vene): Jelena Bezhanitskaja, Tatjana Borodako, Jüri Harju, Aleksei Irbe, Aleksandr Jatsuk, Jelizaveta Kirillova, Vadim Kisjolkin, Valeri Koort, Tatjana Kostjuk, Vadim Kutuzov, Eduard Petlenkov, Roman Podobedov, Oleg Rumjantsev, Deniss Soob, Vladimir Shor

Rakendusinformaatika: Allan Borodin, Evelin Halling, Kaarel Jõgi, Kristjan Maasalu, Indrek Majas, Julia Martjanova, Alar Mäerand, Kert Rungi, Peeter Russak, Kalju Saks, Andreas Sisask, Urmas Suurhans, Lauri Tammiste, Jaanus Vahi, Lauri Võrno

õigusteaduskond

õigusteadus: Kristiina Albi, Sigrid Allikvere, Regina-Maria Blauhut, Helen Ennok, Gea Gustavson, Katrin Hallaste, Anne Haller, Elo Haugas, Kätlin Hein, Marju Hendre, Liina Ilomets, Agnes Jõe, Maris Järv, Allan Kaldoja, Rivo Kaldvee, Veiko Kandla, Andreas Kangur, Mirjam Karjaherm, Jane Kokuta, Katre Kont-Kontson, Heili Kurrel, Margus Kõiva, Margus Kähri, Margit Lahevee, Gerd Laub, Evelin Lemba, Sten Lind, Marika Linntam, Raiko Lipstok, Evelin Lopman, Silja Luide, Rein Lätt, Alli Murula, Markko Olo, Hiie Ormisson, Ago Pelisaar, Antti Perli, Virge Pihel, Leho Pihkva, Külli Pilv, Pirkka-Marja Põldvere, Karin Rammo, Mai-Liis Raud, Martin Roger, Merle Salmistu, Kristjan Sander, Käthlin Sander, Marit Savi, Nele Siitam, Katalin Talur, Aivar Taro, Triin Tobreluts, Marina Tolmatshova, Kuldar-Jaan Torokoff, Martin Triipan, Anu Vabamäe, Triinu Vaigla, Karmen Vilms, Taavi Vilson, Triinu Volmer

Pärnu kolledzh

Turismi- ja hotelliettevõtlus: Elen Arike, Jane Garder, Heidi Homutov, Merle Ilvest, Saskia Järve, Kätlin Kivi, Oksana Kolessen, Kairi Kuusik, Katre Käärik, Triin Lepa, Mari Ley, Sirle Luist, Kristi Lääs, Julia Makarova, Meriliis Mettus, Siiri-Mall Musten, Heli Müristaja, Kaia-Liisa Older, Karin Ruubas, Liina Sadam, Viktoria Sevastjanova, Kristel Tali, Liis Tamm, Kairit Tamsalu, Evelin Tatter, Kristina Tshumakov, Anne Tullus, Piret Tüür, Kairit Varatu, Kertu Väre

ärijuhtimine: Sten Herne, Eve Hirs, Erki Hirv, Evelyn Kamsakann, Margit Kasemets, Remo Kaur, Kristi Kiviaru, Gert Kivirand, Thea Lehe, Vaido Maruste, Gerda Mihhailova, Helen Muru, Elo Nurk, Marek Nõmm, Maario Orgla, Sven Pajo, Riho Peek, Veigo Peetsalu, Karin Põldroos, Ahti Reinup, Jaanus Riiner, Risto Rohtla, Oliver Sadam, Kaarel Sohlu, Heli Säre, Villu Teearu, Kaur Tiitus, Daniel Tikkerbär, Veiko Trink, Meelis Virro

Sotsiaalteaduskond

Ajakirjandus: Margit Adorf, Tuuli Koch, Andri Maimets, Marko Mägi, Mart Normet, Mele Pesti, Heiki Raudla, Henrik Roonemaa, Erle Rudi, Inge Rumessen, Rasmus Ruuda, Meelis Süld, Eva Tammelo, Kristina Traks, Hans Väre

Loe veel

Avalik haldus: Zoran Grojic, Kalmer Gross, Tanel Joost, Jane Järvalt, Kalle Kasekamp, Ando Kiviberg, Maarja Kuldjärv, Olle Kärner, Marko Lepik, Timo Ligi, Merle Liivak, Julika Luts, Mari-Ann Lõõnik, Siim Läänelaid, Carolin Pihlap, Piret Raadom, Maarja Saks, Eero Saue, Siim Teller, Margus Valdre

Avalikkussuhted ja teabekorraldus: Küllike Heide, Joonas Jakobson, Vallo Kalvik, Hendo Kidron, Eike Kingsepp, Livia Kulm, Siim Männik, Kadri Palta, Mart Parve, Indrek Raudne, Mikk Salu, Jarmo Seljamaa, Marrit Sink, ülle Veermäe, Pille Vengerfeldt

Eripedagoogika: Karol Ahja, Algimantas Akmenskis, Anton Aunma, Anu Avtomonov, Kaire Ernits, Kaire Kaasik, Kei Karlson, Liina Kask, Priit Kroon, Kätlin Kuznetsova, Toomas Kõiv, Henni Kärner, Eija Käspri, Ingrid Leinus, Sille Masing, Grete Miilen, Aive Normak, Triin Paabo, Pille Pirn, Eva Pruusapuu, Mari-Liis Puss, Alari Rammo, Erle Reinaas, ülle Rästas, Lembi Sepp, Eva Sepping, Eve Sisask, Lenneli Sundja, Jane Susi, Tuuli Vaher

Politoloogia: Aive Antsov, Lauri Eidermann, Rainer Fogel, Sven Illing, Kaari Kivikas, Annika Kool, Juhan Lepassaar, Erik Moora, Ene Must, Kristo Põllu, Heiko Pääbo, Peeter Taim, Veronika Talviste, Sven Tarn, Kadri Vilder

Psühholoogia: Andres Alla, Aet Alttoa, Lauri Anton, Elis Aunaste, Airis Erme, Anna Gramberg, Jürgen Innos, Ingel Kahru, Merle Kuub, Hendrik Luuk, Katrin Mägi, Taavi Põld, Aire Raidvee, Maria Seeblum, Ants Siirand, Kristiina Tropp, Jaan Tulviste, Andres Valk, Liisa Vesik, Aleksandra Zaverjuhha

Semiootika ja kulturoloogia: Tarmo Linnamägi, Mart Maameele, Triinu Meres, Jaak-Albert Metsoja, Evelin Poll, Indrek Rüütel, Kristi Sarapuu, Anu-Marie Umming, Mari Viires, Kaarel Vulla

Semiootika ja kulturoloogia (vene): Tatjana Azarova, Tatjana Galanina, Olga Gribovitsh, Aleksei Gvozdev, Julia Jakovleva, Juulia Kõzrodeva, Tarass Liira, Daniil Modebadze, Anna Mogilnaja, Sergei Rodionov, Anna Sabrak, Pavel Shorikov, Vadim Verenitsh

Sotsiaaltöö: Marge Anderson, Kaido Kirsipuu, Maris Knuut, Kätlin-Chris Kruusmaa, Jane Laur, Kai Muuga, Kalev Mõru, Mari Reilson, Indrek Rohtla, Riina Siirus, Pille Sikk, Piret Tamm, Sirli Tralla, Tiia-Triin Truusa, Agur Tänav, Diana Türna, Viire Vaab, Kert Valdaru, Helbe Veiram, Annika Veldre

Sotsioloogia: Kadri Aas, Liina Animägi, Veiko Heiberg, Eva-Liisa Jaanus, Tanel Kask, Edit Lairand, Elo Lillipuu, Maria Mälksoo, Annika Nigul, Uku-Mats Peedosk, Tõnu Pärn, Indrek Raudsepp, Indrek Soo, Piia Tammpuu, Denis Trapido

Türi kolledzh

Keskkonnateadus: Monika Adel, Taimar Ala, Katrin Alamets, ülle Ambos, ????? Aun , Krista Triin Jakimov, Jargo Jürgens, Kristi Keskküla, Katrin Koppel, Eleri Kuppar, Hele Kuul, Kadri Kuuskaru, Anu Kõlaviir, Elo Mandel, Evelyn Merisalu, Kati Merisalu, Heike Moumets, Olav Ojala, Aire Oll, Hendrik Pai, Anneli Palloson, Arne Pindmaa, Kalle Putk, Helen Põldmaa, Aivar Ritson, Kaire Sirel, Tarmo Tehva, Kaie Toome, Maris Urve, Eerika Veelma

Usuteaduskond

Usuteadus: Iti Aavik, Helger Andest, Elo Angerjärv, Aet Arula, Ljudmilla Dombrovskaja, Eve Ellermäe, Annika Hass, Andres Jomp, Sulev Kesküla, Merike Koppel, Tairi Leis, Anu Martin, Jaanika Mihhalevitsh, Kristel Niidu, Liivo Niin, Jaak Parik, Meeli Pastak, Rasmus Pedanik, Maris Podekrat, Britt-Maria Preem, Ave Põlenik, Kertu Pärnat, Taavi Rahusoo, Haide Rimmel, Ringa Rõivas, Ruben Seropjan, Tiit Sibul, Andrei Sõtshov, Pjotr Shtroman, Eva Tamm, Siiri Tenno, Astrid Vaiksaar, Eneli Vilismäe, Lea Väljaots, Ingrid õrd

Varivalitsus
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare