Ansipi soovitus valitsusele: rääkige rohkem rahvaga

 (117)

Endine peaminister Andrus Ansip andis Eesti Päevalehe ajakirjanikuga vesteldes praegusele valitsusele edasi nõuande: rääkige, kaasake ja otsustage!
Endine peaminister Andrus Ansip andis Eesti Päevalehe ajakirjanikuga vesteldes praegusele valitsusele edasi nõuande: rääkige, kaasake ja otsustage!Foto: Madis Veltman

Ekspeaministri sõnul ei seisa praeguse valitsuse laual mingeid keerulisi otsuseid, milles ei oleks võimalik konsensust leida.

Enne Eesti Päevalehe intervjuud reedel on Andrus Ansip kutsunud Euroopa Komisjoni Tallinna esindusse hulga ajakirjanikke, et rääkida oma tööst Euroopa Komisjoni digivolinikuna. „Te hakake küsima, siis ma hakkan rääkima ja te hakkate ühekaupa lahkuma,” muigab Ansip eneseirooniliselt oma kombe peale küsimustele pikalt vastata.

Äsja on valminud uuring, mis paigutab Eesti digiarengult EL-is viiendale kohale. Ent hea tulemus peidab endas murettekitavaid kohti: Eesti ettevõtted ei ole digimaailmaga kuigivõrd sõbrad, ühendusedki pole nii tihedad kui mõnes teises riigis.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare