Carmen Kass astus Res Publicasse

 (265)
<b>Carmen Kass astus Res Publicasse</b>
carmenkass.net

TALLINN, 27. veebruar (EPLO) - Carmen Kass astus täna Res Publica Juventuse liikmeks ning lubas tõsiselt kaaluda ettepanekut kandideerida noorteorganisatsiooni esindajana Euroopa Parlamenti, teatas erakond.

Kass tunnistas, et vaatab end täna mitte poliitikuna, aga inimesena, kel on Eestile midagi pakkuda: "See on väga tõsine ettepanek ja ma ei saa vastata kiirustades. Poliitikasse ei tulda kandideerimise, vaid ideaali pärast. Minu ideaal on teha Eestit nooremaks."

"Astun poliitikasse, sest tahan, et Eesti saaks suurriigiks. Jah, suurriigiks - kui see pole ka võimalik territooriumi ega rahvaarvu poolest, siis vaimult ikkagi. Tähtis on uskuda, et maailm on me ees lahti, et kõik on võimalik, et iga eestlane võib tõusta maailma tippu. Tähtis on olla endas kindel, tähtis on minna Euroopasse mitte kohmetult ja külg ees, vaid püstipäi, võrdsena võrdsete sekka," kirjutab Kass oma värkelt loodud kodulehel.

Res Publica Juventuse esinaise Relika Alliksaare sõnul lubas Kass vastuse anda lähiajal, viimane kuupäev kandidaatide esitamiseks erakonna sisevalimistele on 17. märtsil.

"Carmenil endal on palju häid mõtteid ja tema tuntuse tõttu ka erakordne võimalus Eesti tutvustamiseks nii muule maailmale kui eneseusu sisendamisel eriti meie noortele," põhjendas Alliksaar Juventuse ettepanekut.

e-kaubandus konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare