Click OK sõitis kraavi


Popansambli Click OK liider Monika Sjomgina on veendunud, et bändi tüdrukud pääsesid mitme meetri kõrguselt kraavi sõitnud autost suuremate vigastusteta vaid tänu juhusele ja kinnitatud turvavööle. Sjomgina (24) juhitud Peugeot kihutas reede õhtul enne südaööd kraavi Võru–Tõrva vahel sirgel teelõigul, kui Click OK sõitis Võrru esinema. Auto rullus üle katuse, kuid maandus ratastele. “Oleks ta mingit muud moodi maandunud, poleks me arvatavasti elus,” ütles Sjomgina, kelle sõnul on Peugeot 306 pärast õnnetust “paras pannkook”.

Autos olid lisaks Sjomginale ka Click OK laulja Kariny Joala (18) ja 15-aastane Ingrid, kes pidi Võrus asendama haigestunud bändiliiget Grete Rämmalit. Neljanda ansambliliikme Kairi Sihiga pidid tüdrukud kohtuma Võrus.

Tüdrukud viidi avariipaigast Valga haiglasse, kust nad laupäeva hommikul koju said. Sjomgina sõnul on temal ja Joalal jalad verevalumeid täis ja paistes, tagaistmel istunud Ingridil õmmeldi haiglas kinni peahaav.

Kariny Joala ei mäleta Sjomgina sõnul õnnetusest midagi.

“Kiirabiautos küsis ta kogu aeg, et kas sõidame Pärnusse,” lausus ta.

Sjomgina lisas, et mäletab ka ise õnnetusest vaid üksikuid seikasid. “Ma arvan, et teel oli mingi loom, kelle pärast ma järsult rooli keerasin,” ütles laulja, kelle sõnul olid ilmastikutingimused teel normaalsed.

Valga politsei korrapidaja ei kommenteerinud, kas auto sõitis õnnetuse eel lubatud kiirusega.

Click OK mänedÏer Margus Turu ütles, et kohtub tüdrukutega täna ja siis otsustatakse, kas reedeks ja laupäevaks plaanitud järgmised esinemised toimuvad.

e-kaubandus konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare