Eesti Päevalehe peadirektoriks saab Aavo Kokk lisatud Hans Luige kommentaar

 (28)
Eesti Päevalehe peadirektoriks saab Aavo Kokk <font color="blue"><b>lisatud Hans Luige kommentaar</b></font>
----

Eesti Päevalehte välja andva Eesti Päevalehe ASi uueks peadirektoriks ja Päevalehe vastutavaks väljaandjaks saab Aavo Kokk (37).

AS Eesti Päevaleht üks omanik Hans H. Luik ütles, et uue investeeringuplaani elluviimisel ja Tallinna ning kogu Eesti lugejale mitmekesisema ajalehe arendamisel vajatakse Eesti Päevalehte värskete ideedega vastutavat väljaandjat.

"Jaan Manitski ja Hans Luik näevad sellise kandidaadina Aavo Kokka, kellega on alustatud läbirääkimisi," kinnitas Hans H. Luik Eesti Päevaleht Online`le, "suure tõenäosusega teevad juba kuu aja möödudes Eesti Päevalehte kaks Eesti Ekspressi peatoimetaja ametit pidanud proffessionaali -- Priit Hõbemägi ning Aavo Kokk."

"Mina ja Jaan Manitski oleme omanikena rõõmsad pöörde üle, mille viimasel ajal peatoimetaja Priit Hõbemäe käe all on Eesti Päevalehe sisus teostanud EPL ajakirjanikud. Ajalehe majandamine peab samamoodi arenema. Eesti Päevaleht ja Eesti Ekspress on mõnes mõttes aastaid võidelnud Tallinna ja Põhja-eesti lugejate lemmiku koha pärast!" rääkis Luik.

Aavo Kokk on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse eriala, töötanud Hoiupangas juhatuse aseesimehe ja Eesti Ekspressis peatoimetajana alates 1997ndast aastast.

Lisaks on Kokk tuntud kui konverentsikorraldaja, ta on uue meedia, turunduse jt konverentse korraldava ASi Pärnu Konverentsid juhatuse esimees.

Samuti on Aavo Kokk Eesti Reservohvitseride kogu asutajaliige.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare