Ettevõtja Valdo Randpere liitus Reformierakonnaga

 (48)
Ettevõtja Valdo Randpere liitus Reformierakonnaga
Valdo Randpere ühines Reformierakonnaga.Raigo Pajula

Ettevõtja Valdo Randpere otsustas liituda Reformierakonnaga ning kandideerib ka sügisel kohalikel omavalitsuste valimistel Tallinnas.

"Olen alati olnud huvitatud ühiskonnas toimuvast ja eriti poliitikast. Praeguseks olen otsustanud, et kõige parem viis ühiskonnas toimuva mõjutamiseks on ise poliitikas aktiivselt kaasa lüüa. Reformierakond seisab väga suures osas nende seisukohtade eest, mida pean õigeks ja mis minu arvates tagavad kõige paremini Eestile jätkusuutliku arengu," põhjendas Randpere parteiga liitumist Reformierakonna pressiteates.

Randpere sõnul väärib Tallinna linn ausat ja omakasupüüdmatut juhtimist. "Linn ei tohi oma elanikke ebaõiglaste maksudega koormata. Maamaks Tallinnas kuulub minu arvates selliste maksude kategooriasse ja see tuleks kaotada," lausus ta.

Randpere on töötanud 23 aastat IT-sektoris, mis on tema enda sõnul andnud erakordse võimaluse olla tegevuses keskkonnas, mida iseloomustavad ülikiire areng ja pidev muutumine.

Valdo Randpere on töötanud IBM Eesti tegevdirektorina 11 aastat ning soovib seista selle eest, et linnajuhtimine ei pidurdaks ettevõtluse arengut. "Linn peaks rohkem tegelema ettevõtlusele soodsate tingimuste loomisega ja mitte nende tegevust pärssivate maksude kehtestamisega," ütles Randpere.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare