Ettevõtja Viljar Jaamu astus Rahvaliitu


Viljar Jaamu kandideerib juuli algul toimuval erakorralisel kongressil erakonna aseesimeheks.

Jaamu hinnangul on Rahvaliit pärast sotsiaaldemokraatidega ühinemise plaani tagasilükkamist ilmutanud kindlat soovi võtta kurss alalhoidlik-parempoolsete vaadete suunas, teatas Rahvaliit. "Paljud ettevõtjad ja teised aktiivsed ühiskonnaliikmed toetavad just paremkonservatiivset maailmavaadet ning seetõttu on igati mõistetav nende soov liituda Rahvaliiduga," ütles ta Rahvaliidu pressiesindaja teatel, kelle sõnul on viimastel päevadel parteiga ühinenud paarkümmend ettevõtjat.

Varem Ettevõtluse arendamise sihtasutust juhtinud ning AS-i Tallink Grupp turundusdirektori ja juhatuse liikmena töötanud Jaamu on esitatud üheks kandidaadiks Rahvaliidu aseesimehe kohale, kuhu pürgivad ka erakonna õigustoimkonna juht Lauri Vitsut, Lääne-Viru maakonnaühenduse esimees Andrus Blok ja Jõgeva maakonnaühendust juhtiv Riina Kull. Partei esimeheks kandideerivad omaaegne tuntud poliitik Juhan Aare ja Rahvaliidu Harju maakonnaühenduse juht, erakonna volikogu esimees Uno Silberg.

Rahvaliidu uute juhtide kandidaate hakkavad sel ja järgmisel nädalal arutama erakonna maakonna- ja linnaühendused, kes võivad esimehe ja aseesimehe kohale esitada ka uusi inimesi. Samuti saab kandidaate üles seada 3. juulil Nõo spordikeskuses toimuval erakorralisel kongressil.


Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare