Europol püüab kurikaelu advendikalendriga

 (4)

Europe's most wanted fugitives
Europe's most wanted fugitivesFoto: Kuvatõmmis

Europol avaldas advendikalendri maailma kõige tagaotsitavamatest kurikaeltest, Eesti tagaotsitava kurikaela jaoks oli pühendatud 8. detsember.

8. detsembril oli Europoli advendikalendri kangelane Eesti poolt tagaotsitavaks kuulutatud Babayev Bakhruz. Vaata advendikalendrit SIIT.

Babayev Bakhruz on tagaotsitav narkootiliste ja psühhotroopsete ainete salakaubaveo ja organiseeritud kuritegevuse eest. Europoli lehel seisab, et Babayev Bakhruz smuugeldas Hollandist Eestisse 14 kilo hašišit, ecstacyt ja kokaiini. Europol märgib, et tegemist on korduva seaduserikkujaga.

Babayev Bakhruz võib asuda Madalmaades, või selle lähiriikides ja kasutada aliast Ikram Kerimov.
Ta on 47 aastat vana, 175 sentimeetrit pikk ja pruunide silmadega. Ta räägib vene ja azerbaidžaani keelt.

Europol võitleb rahvusvahelise kuritegevuse, terrorismi, narkokuritegevuse, rahapesu ja inimkaubanduse vastu.

Samal teemal:

Tänu advendikalendri kampaaniale on juba tabatud ka üks tagaotsitav. Hollandi politsei arreteeris 6. detsembril mehe, keda kahtlustatakse kuue aastase tüdruku seksuaalses ründamises 2008. aastal Ida-Sussexis Inglismaal. Mees töötas Amsterdami kohvikus kokana.

Europol avaldas oma veebilehel, et advendikalender on juba praegu toonud mitmeid avaldusi kahtlustavate kohta ja palub kõigil, kel on tagaotsitavate kohta infot sellest teada anda. Paljud tagaotsitavad on peidus kogu Euroopas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare