Guido Sammelselg: ma ei kinnitanud altkäemaksu küsimist

 (8)

Baltic Rail Services (BRS) nõukogu liikme Guido Sammelselja sõnul pole ta kinnitanud Reformierakonna altkäemaksu küsimist BRS-ilt.

"Hr. Burkhardti isiklikud väljaelamised raudtee aktsiate võõrandamise teemal on leidnud ülevõimendamist ja seda teemat püütakse rakendada erinevate erakondade valimisvankri ette. Soovin kinnitada, et minu käest ega Jüri Käo käest Reformierakond raha välja pressinud ei ole. Poliitikud ja ärimehed suhtlevad aeg ajalt erakondade rahastamise teemal ja seni kuni asi püsib seaduste raames ja vastab avalikule huvile, on see normaalne.

Eile kinnitasin, et ka minu teada on Reformierakonna ja BRS-i mõnede osanike vahel olnud juttu võimalikust rahastamisest ja ma kommenteerisin, et sellise jutuajamise ajastus oli erakordselt ebasobivalt valitud, see aga ei tähenda, et ma oleksin kinnitanud altkäemaksu küsimist. Minul puudub info, et selline asi oleks toimunud ja mul on piinlik, et käesolev skandaal hakkab üha suuremat hulka inimesi kaasa kiskuma räpasesse valimiseelsesse poliitikasse," kinnitas Sammelselg täna oma avalduses. 
 

e-kaubandus konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare