Järjekordselt kinga saanud Meelis Pai lasi Salme kultuurikeskusele tellida hulga töid oma tuttavatelt

 (97)

2013. aastal nukuteatrist vallandatud Meelis Pai püüdis nukke saada ka Salme kultuurikeskuse lavale. Ent seegi jäi pooleli, sest sisekontrolli leidude järgi ei käinud asjad ausalt.
2013. aastal nukuteatrist vallandatud Meelis Pai püüdis nukke saada ka Salme kultuurikeskuse lavale. Ent seegi jäi pooleli, sest sisekontrolli leidude järgi ei käinud asjad ausalt.Foto: Karin Kaljuläte

Pärast linnahalli jamasid Salme kultuurikeskuses tehtud sisekontrolli esialgne memo näitab, et Pai on keskuses sõlminud palju küsitavaid lepinguid. Pai peab auditit meelevaldseks.

Märtsis Tallinna linnahalli kunstilise juhi kohalt sule sappa saanud Meelis Pai ümber polnud eelmine segadus veel vaibunud, kui eile tekkis juba uus: Pai kaotab ka Salme kultuurikeskuse kunstilise juhi koha. Põhja-Tallinna linnaosavanema Raimond Kaljulaidi sõnul tuli juba möödunud aastal signaale, et Salmes ei ole asjad korras. „Nõudsime seepeale Salmest välja lepingud ja muid dokumente ning pöördusime linna sisekontrolli. Pärast vahearuandega tutvumist tegin Salme kultuurikeskuse juhatajale ettepaneku Meelis Pai tööleping lõpetada,” ütles Kaljulaid.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare