Kaks meest peksti Tallinnas läbi, politsei ajas uurimise ummikusse

 (136)

Kaks meest peksti Tallinnas läbi, politsei ajas uurimise ummikusse
Illustratsioon: Ott Vallik

Süüdlased jäid turvakaamera lindile, kuid politsei ei suutnud õiget salvestist küsida ega vaadata. Kannatanu helistas korduvalt politseisse, et tunnistust anda, talle vastati, et asjaga tegeldakse. Lõpuks kutsuti ta jaoskonda posti teel saadetud kirjas, mis ei jõudnud õigel ajal kohale. Politsei hinnangul on tegu inimliku eksimusega.

9. jaanuar. 28-aastane Martin (nimi muudetud – toim) hakkab hommikul kella viie paiku klubist Studio sõbraga koju minema. Uksest väljudes tabab teda ootamatult löök, järgneb jõhker peks. Järgmisena mäletab ta juba kiirabi. Sõber pääseb kergemalt, aga Martinil on koljuluumurd, lõualuu ja põse vigastused ning paistes silmad. Mille eest?

Martinil pole õrna aimugi, sest löögid tabasid teda enne, kui ta ründajaid nägi, ja jõh­kardid jooksid sündmuskohalt kähku minema. Kui palju peksjaid oli või kust nad tulid, Martin ei tea. Ehkki ta oli õhtu jooksul alkoholi joonud, polnud tegu ennast „julgeks” joonute kaklusega. Martin vannub, et tal polnud kellegagi konflikte. Tema adekvaatset olekut kinnitavad ka EMO dokumendid.

Hea lugeja, kui ka sinule kurja teinud inimesed on politsei saamatuse või venitamise tõttu puhtalt pääsenud, siis räägi oma lugu aadressil rahvahaal@delfi.ee !

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare