Kingsepp: minu isikuandmed ei ole enam tähtsad

 (3)

Nelja-aasta vanuse persooniloo veebiarhiivist kustutamist nõudev Sirje Kingsepp lausus, et kui neli aastat tagasi oli temast loo kirjutamine põhjendatud, siis praegu ta oma isikuandmeid artiklis näha ei taha.

„Mulle põhimõtteliselt ei meeldi, et internetis on saadaval minu isikuandmed: perekonnaseis, kus ma sündinud olen, kus elan ja kus olen koolis käinud,” rääkis Kingsepp. Enda sõnul pidas ta nende avaldamist õigustatuks neli aastat tagasi kui valiti erakonna esimeheks, ent nüüd enam mitte.

„Miks peaksid need andmed praegu netis üleval olema? Ma ei ole enam erakonna esimees ega ühegi partei liige, nii et keegi ei pea teadma, mitu last mul on ja kus ma elan.”

Oma parteilist ajalugu ning vaateid Kingsepp enda sõnul ei häbene. „Ma ei ole tellinud üheltki ajalehelt oma arvamusartiklite maha võtmist, nende eest ma vastutan. Kõnealune artikkel on aga minu isikust.” Siiski on Kingsepp väidetavalt esitanud analoogseid taotlusi ka teiste väljaannete toimetustesse, ent kuhu täpselt, ta avaldada ei soovinud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare