Kohus karistas Sposatot üle 100.000-kroonise trahviga

 (1)

<strong>Kohus karistas Sposatot üle 100.000-kroonise trahviga</strong>
ETA

Tallinna linnakohus karistas esmaspäeval oma endise kallima vanemate autod süüdata lasknud skandaalset sitsiillast Giovanni Sposatot 106.000-kroonise rahatrahviga, kirjutab BNS.

Peale Sposato (30) mőistis kohus autode süütamisele kihutamises süüdi turvatöötajad AA (nimi toimetusel teada) ja Vladislav Melenetsi (34) ning karistas esimest üheaastase tingimisi vangistusega ning teist kaheksa kuu pikkuse tingimisi vangistusega ja määras mőlemale mehele üheaastase katseaja.

Kohus kvalifitseeris algul otseselt autode süütamises süüdistatud Konstantin Laasi (31) süüdistuse ümber autode süütamise organiseerimiseks ning karistas teda ühe aasta ja kolme kuu pikkuse tingimisi vangistusega kaheaastase katseajaga.

Kohtualustel on vőimalik linnakohtu otsus kümne päeva jooksul Tallinna ringkonnakohtusse edasi kaevata.

Eelmise nädala lőpus alanud protsessil tunnistasid Sposato, AA ja Melenets end täielikult süüdi, Laas end süüdi ei tunnistanud.

Keskkriminaalpolitsei süüdistuse järgi maksis Sposato oma tuttavale Aunapule 5000 USA dollarit ehk 84.800 Eesti krooni, et ta organiseeriks tema endise kallima Tatjana Ozdoba vanemate autode süütamise.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare