Korduvalt ajapikendust küsinud Kanal 12 alustab 8. juunil

 (2)

AS Kanal 2 avab 8. juunil uue eestimaise telekanali nimega Kanal 12. Meelelahutuskanali Kanal 2 ja naiseliku Kanal 11 kõrval hakkab Kanal 12 pakkuma mehisemat programmivalikut.

Kanal 2 peadirektori Urmas Oru sõnul ulatub meestekanali loomise idee juba 2007. aastasse, teatas Kanal 2. „Kavandasime juba naisteka ehk Kanal 11 väljatoomise ajal, et teeme ka meesteka,“ ütles Oru.

Uue kanali programmi põhirõhk saab tema sõnul olema kõigel sellel, mis mehi huvitab, vaimustab ja erutab. „Parafraseerides kultusfilmist tuntud lauset – televisioon, see on sport, põnevus, naised. Iga terve mees tahab kõike seda saada!“ võttis Oru Kanal 12 olemuse kokku.

Kanal 12 vahendusel jõuab televaataja juba juunikuus suvistele suurüritustele, Punklaulupeole ja Rabarockile. Kanal 12 hakkab üle kandma ka Kevin Korjuse sõite vormel Renault’ sarjas ning muid kuumi spordisündmusi, kus eestlastel omad mehed võistlustules.

Programmist ei puudu põnevussarjad ja -filmid, mehelik teleklassika kodu- ja välismaalt, huumor ja kaunid naised. Palju tähelepanu pööratakse ka hobide ja elustiilidega seotud saadetele, samuti on kavas teadussaateid ja dokumentaalfilme.

Kanal 12 alustab programmi edastamist 8. juunil ning jõuab televaatajateni ZUUMtv ja kaabelvõrkude vahendusel.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare