Kümned tuhanded inimesed kutsuvad kiirabi plaastrit panema, mistõttu võivad tõelised hädalised abita jääda

 (319)

Meedikud lõid Facebooki grupi, kuhu koguda väljakutsete näiteid. Nad on väsinud käimast väljakutsetel, millel pole midagi pistmist kiirabi kui eluohtlikus olukorras appi kihutava erakorralise abi andjaga. Siin valik grupi postitustest.
Meedikud lõid Facebooki grupi, kuhu koguda väljakutsete näiteid. Nad on väsinud käimast väljakutsetel, millel pole midagi pistmist kiirabi kui eluohtlikus olukorras appi kihutava erakorralise abi andjaga. Siin valik grupi postitustest.kollaaž ekraanitõmmistest

Kiirabi kutsutakse välja sageli pisihädade või selle tõttu, et lähim arstikeskus on liiga kaugel.

Tipptehnoloogilisest erakorralisest abist on saanud plaastripanijad ja vilkuritega taksoteenus.

Kiirabitöötajad kardavad, et pisiväljakutsete tulva tõttu võib abi tõsiste haigeteni jõuda liiga hilja.

44-aastane purjus mees helistab numbril 112, kurdab jalavalu ja tahab kiirabi. Häirekeskus saadab kiirabi välja. Tippvarustuses auto kolme meedikuga sõidab kohale ja avastab, et mehel on diagnoositud radikuliit ja selleks ka ravimid välja kirjutatud. Tabletid on toas laua peal, kuid mees ei taha neid võtta. Ta nõuab, et teda raviks kiirabi.

27-aastane naine helistab häirekeskusse ja soovib kiirabi, sest teda kriimustas kass. Häirekeskus paneb kirja: jäsemetrauma, B-prioriteet, ja saadab kiirabi välja.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare