Literaat Boris Buracinschi surm arestikambris tõi uurimise


Ööl vastu pühapäeva kainenemisele toimetatud kultuurilehe KesKus ajakirjaniku ja literaat Boris Buracinschi surm Ida politseijaoskonna arestikambris tõi kaasa sisejuurdluse.

"Juhtunu osas on alustatud sisejuurdlust, et anda hinnang juhtunule ning politseiametnike käitumisele," ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja Aleksandra Solntseva ERR-i uudisteportaalile.

Politsei sai väljakutse kiirabilt laupäeval kell 22.53 ning kell 23.11 andis kiirabi tugevate väliste joobetunnustega Buracinschi üle politseile, kes paigutas ta arestikambrisse.

Pool tundi pärast keskööd märkas korrapidaja, et ühes kambris on inimese pea lähedal vedelik maas. Solntseva sõnul püüdis korrapidaja meest aidata ning kutsus kell 00.40 kiirabi, kuna leidis, et mehel võis olla tõsisem terviserike.

Kiirabi jõudis politseijaoskonda kell 00.50, kuid selleks ajaks oli mehel juba probleeme hingamisega ning kiirabi asus teda elustama, kuid kell 1.15 konstateeris kiirabi inimese surma ning lahang tuvastas, et surma põhjustas lämbumine

e-kaubandus konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare