Marrandi: valitsuse vahetumises järgmisel aastal pole kahtlust

 (15)
Marrandi: valitsuse vahetumises järgmisel aastal pole kahtlust
Reuters

Rahvaliidu esimees Jaanus Marrandi ütles erakonna kongressil, et eesmärgitult tegutseva valitsuse jätkamine on Eesti arengule kahjulik ning pole kahtlust, et valitsus järgmisel aastal vahetub.

Marrandi ütles kongressil peetud kõnes, et 2009. aasta riigieelarve on ehitatud üles niivõrd valedele alustele, et selle parandamine ei ole sisuliselt võimalik, vahendas erakond.

Marrandi hinnangul on valitsus ennast ammendanud ning pole mingit kahtlust, et järgmisel aastal valitsus vahetub. Tema sõnul on küsimus selles, kas see juhtub kevadiste eelarveraskuste, europarlamendi valimiste või kohalike valimiste järel. "Valitsusliidu tegevus põhineb oma aja ära elanud majanduspoliitikal ning valitsus peab ettevõtjatega koostöös astuma samme majanduse päästmiseks."

"Järgmisel aastal tuleb eelarve juurde tagasi pöörduda ning otsida katet eelarvest tõenäoliselt puudu olevale umbes 10 miljardile kroonile," märkis Marrandi.

Marrandi seadis erakonna eesmärgiks korrata kohalike omavalitsuste volikogude valimistel 2005. aasta tulemust ning europarlamendi valimistel võtta üks mandaat kuuest. 
 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare