Mati Kaal saab Haabersti elutöö preemia


Mati Kaal saab Haabersti elutöö preemia
Reuters

Tallinna Haabersti linnaosavanema poolt moodustatud komisjon otsustas anda tänavuse Haabersti elutöö preemia Tallinna Loomaaia direktorile Mati Kaalule.

Mati Kaal töötab Tallinna Loomaaias alates 1968. aastast ning selle aja jooksul on ta andnud suure panuse loomaaia tegevusse ja edasi arendamisse, teatas Haabersti linnaosa valitsus.

Linnaosa valitsusel on olnud loomaaiaga pidev ja tulemusrikas koostöö eelkõige Animalistlike Skulptuurifestivalide korraldamisel. Linnaosa valitsus korraldab koostöös loomaaiaga elanikele suunatud üritusi ning eriti populaarsed on linnaosa valitsuse lastelaagrid, kus lapsed saavad loomaaias mitte ainult vaba aega veeta, vaid ka lihtsamatel töödel kaasa lüüa ja veidi taskuraha teenida.

Linnaosa annab Haabersti elutöö preemiat välja juba viiendat korda. Vastavalt preemia statuudile antakse see väärikale kodanikule, kes on osutanud silmapaistvaid teeneid Haabersti linnaosale.

Varem on preemia saanud korvpallitreener Ilmar Kaiv, zoosemiootik Aleksei Turovski, kirjanik Herta Laipaik ja judotreener Andres Lutsar.  

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare