Nemad lõpetasid tänavu ülikooli 1

 (2)

ÕIGUSTEADUSKOND

Kalev Aavik, Berit Aaviksoo, Antti Aitsen, Elena Akimova, Mihkel Allik, Raul Altmäe, Airi Andresson, Tom Annikve, Maarit Arro, Indrek Eelmets, Taimar Ehrlich, Triin Frosch, Maksim Greinoman, Hannes Haamer, Anne Haller, Kätlin Hein, Marek Herm, Kadriann Ikkonen, Liina Ilomets, Katri Jaanimägi, Mart Jesse, Maris Järv, Lüüli Junti, Ülle Kamm, Andreas Kangur, Priit Karumaa, Anto Kasak, Toomas Kaur, Ahto Kink, Katre Kont-Kontson, Rita Kosenkranius, Helen Kranich, Silja Krukov, Mari Kruus, Heili Kurrel, Heli Käpp, Marko Künnapu, Karl Laas, Gerd Laub, Kristjan Laurits, Allar Laugesaar, Janek Laidvee, Ene Lehiste, Evelin Lemba, Heili Liin, Sten Lind, Eva-Ly Linnas, Marika Linntam, Robert Lippin, Raiko Lipstok, Evelin Lopman, Silja Luide, Priit Lätt, Helene Meel, Evelin Merilaine, Kertu Mirka, Neeme Mozolev, Alar Must, Tiit Mäger, Rasmus Mägi, Signe Männiste, Ursula Nagel, Siret Neeve, Helen Neier, Reet Nugis, Ingrid Ots-Vaik, Liisa Oviir, Helen Pahapill, Piret Paloots, Kaisa Parkel, Indrek Parrest, Krista Parve, Ivo Raudjärv, Kairit Peekman, Urmas Peiker, Taimar Peterkop, Erik Peterson, Katre Pihlapuu, Kristi Puss, Kersti Põierpaas, Kiur Põld, Sander Põllumäe, Anneli Pärt, Rain Raa, Kristin Randoja, Ain Raudsepp, Juhan Raudsepp, Lenno Reimand, Martin Roger, Ave Rosenthal, Külli Rosin, Virgo Saarmets, Merilin-Siret Sahku, Marit Savi, Nele Siitam – cum laude, Rugile Slavinskaite, Margus Sorga, Sulev Sulsenberg, Marika Îmenja, Leho Tamvere, Kadri Teller, Sergei Teplov, Indrek Tibar, Ingrid Tiislär, Madis Timpson, Angelika Timusk, Annika Timusk, Anu Tingas, Triin Tobreluts, Marina Tolmat‰ova, Toomas Tomson, Eero Tonka, Kristel Toom, Kuldar-Jaan Torokoff, Ave Traksmaa, Martin Triipan, Piret Tõnnus, Paavo Uibopuu, Anu Vabamäe, Merli Vahar, Evelin Valgerist, Triinu Vaigla, Mirjam Vili, Karmen Vilms, Janek Väli, Hiie Õunpuu.

USUTEADUSKOND

Liina Aavik, Elo Angerjärv, Eve Ellermäe, Maire Ivanova, Jako Jaagu, Liisi Migur, Anu Mugu, Liina Mölder, Raini Pannik, Britt-Maria Preem, Johann Christian Põder – cum laude, Ave Põlenik, Atko Remmel, Anne Saluraid, Annika Sipos – cum laude, Aleksandra Sooniste, Jaana Strumpe, Andrei Sõt‰ov, Jaak Tamboom, Siiri Tenno, Mariina Viia.

ARSTITEADUSKOND

ARSTITEADUS: Anna Aaltonen, Anna Susanna Helena Airila, Irina Aksjonova, Karin Alavere, Annika Albert, Olga Ananieva, Viktoria Domoskanova, Verner Fogel, Jelizaveta Goro‰ina – cum laude, Olga Gusseva, Mikko Haag, Timo Juhani Halonen, Anne-Mai Heinlaid, Oliver Herman, Jüri Hirmo, Anna Erikka Holopainen, Margit Hoop, Tiina Ilves, Vitali Ivanov, Ulvi Jakobson, Toomas Jalakas, Teele Kaarma, Maris Kaldoja, Jaak Kals, Priit Kampus, Andrei Kisseljov, Margus Kivisild, Paul Korrovits, Oleg Ko‰kin, Mairi Kotsar, Alar Kukk, Juha Petteri Kuosmanen, Tiina Kuum, Urmas Kuum, Viljo Kübarsepp, Peep Laanmets, Helen Lasn, Ingmar Lindström, Meelika Lutter, Kira Hanna Maria Lähde, Minna Kaarina Majuri, Maria Makkonen, Kadri Marvet, Mart Niidu, Liis Nõmmik, Christine Ojango, Kairit Palm, Karmen Palts, Pille Parm, Piret Pedas, Annika Peetsalu, Anu Planken, Margus Planken, Eva Puck, Kadri Putnik, Egon Puuorg, Mirjam Raidma, Janika Rannamäe, Gerli Reinloo, Jaak Roosimägi, Anna Routama, Monica Saar, Catlyn Saarna, Perttu Kalevi Sahlman, Minna-Katriina Salo, Niko Kristian Salonen, Kristina Saun, Tiina Schasmin, Kaisa Soondra, Mariliis Soonsein, Kadri Suija, Samu Juhana Suominen, Anu Suurpalu, Piret Suviste, Anneli Tall, Tiina Tamme, Kadri Telling – cum laude, Ilona Telnova, Tomi Väinö Tervala, Hedvig-Lea Titov, Tatjana Trat‰, Kristina Tumma, Eve Vaidla, Kaire Vainumäe, Le Vallikivi, Piibe Veiram, Birgit Volmer, Antti Johannes Väänänen, Maria Üprus.

HAMBAARSTITEADUS: Marika Hainla, Evelin Helberg, Katri Herman, Helen Jõeäär, Lilian Karp, Indrek Keevallik, Terje Kõuts, Helen Laks, Inga Lasmane, Ly Lauring, Kaja Mutso, Chris Nael, Ene Nagel, Margit Nigol, Timo Paberit, Kristiina Praks, Kätrin Privoi, Björn Puna, Kristin Räst, Laur Samarüütel, Ehtel Sepp, Svetlana Sergunina, Anneli Susi, Meelis Suur, Kadri Talak, Triin Uba, Raul Varul, Annika Verrev, Mari-Liis Veske, Thea Ühtigi.

Loe veel

PROVIISORIÕPE: Anneli Hilpus, Kadri Himma – cum laude, Liina Hussar, Kim Inno, Kristel Kivikangur, Kristjan Krass, Mari Krass, Kadi Krinal, Kaja Künnap, Peeter Laas, Kadri Lauk, Naima Lilleoja, Aili Ottin, Piret Pannel, Nele Pent‰uk, Birgit Ploom, Indrek Raidlo, Janar Reppo, Elen Rätsep, Marika Saar, D‰amilja Safiulina, Marika Salumets, Marko Urbala, Kuuno Vaher, Silja Vendelin.

ÕENDUSTEADUS: Siret Altmäe, Triinu Bertelsone, Nele Jaanimägi, Anna Kivimäe, Janika Pael, Sigrid Vorobjov.

FILOSOOFIATEADUSKOND

AJALUGU: Siim Alatalu, Mai Assak, Kadi Grichin – cum laude, Martin Helme, Kristin Ilves – cum laude, Kristi Jõesalu, Liina Järviste – cum laude, Villu Kadakas, Kairi Kaelep, Laura Kipper, Mihhail Kisseljov, Mauri Kiudsoo, Tiiu Kreegipuu – cum laude, Mart Laidmets, Peeter Richard Levertand, Merle Maigre, Kristi Musteikis, Ave Märjama, Merle Ojanurm, Taavi Orgla, Siim Pede, Fred Puss, Garel Püüa, Rannar Raantse, Luule Rand – cum laude, Nele Rand – cum laude, Ermo Reiska, Rain Roosileht, Ilvar Saar, Kaido Sadulsepp, Edith Seegel, Kati Sein, Mark Sepp, Marten Seppel – cum laude, Kaari Siemer, Kaia Sirkel, Tarvi Sits, Karl Stern, Tavo Tamm, Taavi Tatsi, Kaido Tee, Indrek Vaheoja, Laur Vallikivi – cum laude.

EESTI JA SOOME-UGRI KEELETEADUS: Inge Annom, Kirli Ausmees, Zane Balode, Katrin Gabrel, Margit Herbst, Marju Ilves, Sulev Iva, Airi Jansons, Tiina Kapper, Maarika Keldt, Evelin Kivilo, Kadri Kõpp, Kersti Kõrgvee, Eve Laur, Lembe Lember, Liina Lutsepp, Tiia Neuvonen, Merilin Nurme, Piret Orav, Tiina Pai, Kathy Pauk, Monika Puutsa, Kristi Ruul, Sirle Savila, Merike Seire, Kaie Sild, Jane Tiidelepp, Ene Vadi, Karin Veske, Mare Viks, Taimi Vill, Reelika Võsa, Ellen Võõbus.

EESTI KEEL VÕÕRKEELENA: Marina Anohhina, Irina Danilova, Larissa Degel, Sirli Homuha, Katrin Jakobson, Annukka Kataja, Natalia Kolegova, Maire Küppar, Marina Mihhedova, Olga Miro‰nikova, Maarja Must, Karin Möller, Kristina Noor, Darja Põdra, Jelena Saveljeva, Signe Seppa, Kristina Sutt, Julia ·arapova – cum laude, Olga Shirokaja, Anastassia Îelnovataja, Ingrid Toompalu, Susanna Yliniemi-Liias.

FILOSOOFIA: Urmas Ivask, Merilin Jõulu, Evgeni Kuznetsov, Toomas Lott, Imre Mürk, Katri Mägi, Silver Saarva, Kuldar Traks, Katrin Velbaum.

GERMAANI-ROMAANI FILOLOOGIA

HISPAANIA KEEL JA KIRJANDUS: Maili Mein, Ruth Sepp, Niina Shablinskaja.

INGLISE KEEL JA KIRJANDUS: Age Allas – cum laude, Marika Borovikova, Jekaterina Gusseva, Kersti Heek, Maris Heinaru, Ingrid Hinojosa, Sanna Hämäläinen, Annika Kiuru, Kristel Kivivare, Maarja Kodumets, Kairi Kuha – cum laude, Üllika Kukk, Riina Kuusik, Hanna Liukkonen, Maris Luberg, Eve Luik, Kristel Matt Finstad, Riita-Ilona Märka, Marge Paal, Tuuli Paju + õpetajakoolitus, Irja Peets, Merily Plado, Pille Priks, Eele Prints, Riina Raudla, Helen Renter, Hanna Rosenvald, Tiina Saamot, Kadri Saar, Külliki Sillar, Julia Smu‰kina, Triinu Soomere, Helen Talalaev, Kaidi Talsen, Kristi-Carolina Toodu + õpetajakoolitus, Helen Türk, Elo Valdmets, Liis Variksaar, Anneli Vetka.

KLASSIKALINE FILOLOOGIA: Anu Allikas-Hallikas, Monika Kaldalu, Kaja Karo, Annika Kirs, Annika Kuuse, Helen Lääne, Kadri Nõmmik – cum laude, Jaanika Tiisvend.

PRANTSUSE KEEL JA KIRJANDUS: Liina Altvee, Terje Annusver, Eva Ingerpuu, Meelike Naris, Liis Sillaste, Mari Vihuri.

SAKSA KEEL JA KIRJANDUS: Triin Aasmaa, Kristjan Kaunissaare, Riin Kikkas, Lili Kängsepp + õpetajakoolitus, Virge Lahe, Mari Lill, Annika Matson, Ruth Niibo, Kaidi Pihla, Mari-Liis Pihlap, Dmitri Platonov, Terje Põder, Marika Põldma, Margot Savisaar – cum laude, Triin Toompuu, Tamika Trolla, Kadri Vodi + õpetajakoolitus.

NORRA KEEL: Katrina Kajalainen, Anu Laanemets, Anneli Maaring, Kristiina Püttsepp, Katrin Saarik, Mairi Tehva, Ingrid Tigane.

ROOTSI KEEL: Kristi Kangur, Marilin Kroon.

EESTI KIRJANDUS JA RAHVALUULE: Reet Aasav, Auli Auväärt, Kristiina Ehin, Maris Jõks, Katrin Jänese, Anti Kadajane, Kai Kangur, Kaidi Ku‰kis, Katrin Kuus, Inga Laidna, Silja Lani, Evelin Lepp, Ülle Niin, Kristiina Nurmis, Ülli Plink, Terje Potter, Anu Põrk, Piret Randmäe, Marje Randver, Siret Saar, Mihkel Samarüütel, Ülle Soonpuu, Ilvi Suislepp, Teet Toome, Tuulike Tähiste, Maili Vabrit, Triin Voorel.

KUNSTIDE OSAKOND: Jukka Aalto, Rille Jüriado, Külli Laikre, Margus Liivak, Eda Lõhmus, Riina Neeme, Piret Paas, Leho Rubis, Helmi Räim, Maive Õunapuu.

PEDAGOOGIKA: Elen Brandmeister, Triin Edovald, Signe Hollak, Marge Jaasi, Triin Kahre, Margit Koor, Kirsti Koppel, Mairis Minka, Janika Nõmmela, Annela Ojaste, Merike Pärtel, Evel Reinert, Äli Rääsk – cum laude, Mare Sadam, Eeva Sirel, Marta Tamverk, Elis Vengerfeldt, Jenni Vepsä.

VENE JA SLAAVI FILOLOOGIA: Jelena Antu‰eva – cum laude, Maria Artemt‰uk, Andrei At‰kasov, Anna Galinkina, Olga Kangas, Natalija Karasjova – cum laude, Lilija Kostjukevit‰, Natalja Kostjukevit‰-Ten, Marina Köster, Olesja Laga‰ina – cum laude, Monika Otrokova, Varvara Petrova, Maria Reppo-·abarova, Ljudmila Rjabova – cum laude, Jelena Sidorova – cum laude, Irina Sokolova, Irina Tabakova, Anastassia T‰ernõ‰ova, Alla Voinova.

ÕPETAJAKOOLITUS: Annaliisa Ainsalu, Katrin Arge, Rita Arik, Reet Ellermaa, Linet Frey, Tuuliki Geherman, Annely Hindrikson, Kristi Ilves, Kadri Jaanits, Astrid Karus, Maarja Keba, Anu Kongo, Julia Kuprina, Külli Kuri, Kadi Kutsar, Evelin Lemetti, Ulvi Lepp, Kadri Liimal, Jane Liiv, Mirjam Link, Sirle Lorvi, Merit Luik, Kerli Lutsar, Ellen Matisen, Irina Mart‰enko, Mari Mets, Meiu Münt, Aire Ots, Liis Otsus, Liina Puust, Tiina Randorg, Irina Rodinova, Aive Roots, Liina Sillaots, Katrin Solodov, Triinu Soomere, Ülle Säälik, Olev Teder, Agnes Traksmaa, Jana Trolla, Heivi Truu, Angelika Vaasa, Vello Vellearu, Marjeta Venno, Anne-Liise Verpson, Kairi Villemson, Külliki Vulf.

Järgneb.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare