Ootus valitsuses. Mida IRL-i uus esimees Seeder saada tahab?

 (22)

Eile pidas Riigikogu nn ööistungit. Riigikogu aseesimehe Taavi Rõivase (RE) näoilme järgi tõotas see veel pikalt kesta. Rahandusminister Sven Sesteri (esiplaanil, IRL) näolt veel väsimust ei paista.
Eile pidas Riigikogu nn ööistungit. Riigikogu aseesimehe Taavi Rõivase (RE) näoilme järgi tõotas see veel pikalt kesta. Rahandusminister Sven Sesteri (esiplaanil, IRL) näolt veel väsimust ei paista.Foto: Hendrik Osula

Täna saavad kokku koalitsioonierakondade esimehed, Seederilt oodatakse täpseid ettepanekuid.

Nüüd, kus IRL-i uus esimees Helir-Valdor Seeder on märku andnud, et tahab koalitsioonileppes – eelkõige maksuteemades – muudatusi, on suur küsimus, mida see valitsusele kaasa toob.

Kõik Eesti Päevalehega rääkinud poliitikud on äraootaval seisukohal: mida Seeder siis tahab? See võib selgeks saada juba täna. Üks kohtumine on Seederi, Keskerakonna esimehe Jüri Ratase ja SDE juhi Jevgeni Ossinovski vahel toimunud, kuid see ei olnud kuigi sisuline. Seeder konkreetseid mõtteid ei esitanud. Lause, et maksutõusud on halvad, ei tähenda sisulist ettepanekut, öeldakse. Ka ei osanud Seeder koalitsioonipartneritele öelda, kas ta ise tuleb ministriks.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare