Paet: süüdistused on osa Vene valimiskampaaniast

 (10)

Paet: süüdistused on osa Vene valimiskampaaniast
Välisminister Urmas PaetRene Suurkaev

Valimiseelse Venemaa parlamendipoliitikute järjekindlad, Eesti vastased natsismisüüdistused on ilmselgelt ajendatud soovist iga hinna eest Kremlile meeldida, arvab välisminister Urmas Paet.

Ministri sõnul soovivad Vene parlamendipoliitikud Sergei Mironov ja Konstantin Kossatšov oma avaldustega Kremli kontrolli all oleva Venemaa meedia kaudu valimiskampaaniat teha ning juhtida tähelepanu kõrvale siseriiklikelt fašismi ja võõrviha ilmingutelt.

“Venemaa juhid teavad suurepäraselt uusnatsismi tendentse Venemaal, kuid lahenduse leidmise asemel üritatakse oma probleeme teistele üle kanda,“ ütles Paet.

Nii Venemaa parlamendi ülemkoja spiiker Mironov kui ka duuma väliskomisjoni juht Kossatšov kritiseerivad ERNA retke korraldamist. Mironov väljendas hämmeldust selle üle, et Erna retkel osalevad NATO liikmesriikide esindajad. Kossatšov lubas teema tõstatada Euroopa Nõukogus.

Vormistage Eesti Päevalehe soodushinnaga püsimaksetellimus ning nautige Eesti kvaliteetseimat ajakirjandust oma postkastis vaid 30 sendi eest päevas! Vaata siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare