Päevalehe uus peatoimetaja on Lea Larin

 (12)
Päevalehe uus peatoimetaja on Lea Larin
----

Täna otsustas Eesti Päevalehe nõukogu valida lehe uueks peatoimetajaks Lea Larini.

Seni on Lea töötanud Eesti Päevalehe peatoimetaja asetäitjana, kus tema ülesanne on erinevate projektide käivitamine. Lea viimane ülesanne on olnud EPL Online'i uuendamine ja just lähipäevadel on meil kavas EPL Online'i lehekülg lugejatele avada.

Mul on väga hea meel, et Päevalehe uus peatoimetaja tuli meie enda organisatsioonist. Töö ülevõtmine läheb kergemalt ja ikkagi uhke tunne, et Päevaleht on andnud kellelegi võimaluse peatoimetajaks kasvada. Millal Lea peatoimetaja ametisse asub, ei oska ma hetkel öelda. Arvatavasti paari lähima nädala jooksul. Täna-homme arutame Leaga täpsemalt lepingu küsimusi, plaane ja eesmärke ning lepime kokku ametisse asumise päeva. Leal on vaja sellel nädalavahetusel välja tuua ka EPL Online'i uus versioon. Õnneks saame kõike seda rahulikult teha, kuna lehe igapäevane väljaandmine sujub kenasti ja kõik toimetuspoliitilised küsimused suudab toimetuse juhtkond lahendada.

Aavo Kokk

Eesti Päevalehe vastutav väljaandja

Lea Larin on lõpetanud:

Tallinna 44. keskkooli

Tartu ülikooli bioloogia eriala

Eesti Diplomaatide kooli

töötanud:

ajalehtedes "Post" ja "Eesti Ekspress" reporteri ja toimetajana

noorteajakirja "X" peatoimetajana

internetiportaali "Mega" peatoimetajana

"Eesti Päevalehes" töötab alates 2001. aastast, olles juhtinud Eesti Päevaleht Online`i, Tallinna toimetust, melu- ja kultuuri osakonda.

Hetkel Eesti Päevaleht Online`i peatoimetaja.

39-aastane, kahe lapse ema

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare